Tinklalapio logotipas
Grįžti

Skelbiama registracija į 8-ąją Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiadą
event 2016-04-20 domain Lietuvos gamtos mokslų olimpiadų asociacija label_outline Projektai ir konkursai

Skelbiama registracija į 8-ąją Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiadą

Gegužės 20 dieną jau 8-ąjį kartą vyks Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiada. Nors anksčiau ši olimpiada vykdavo rudens pradžioje, šiais metais ji buvo perkelta į pavasario antrą pusę.

Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiada vienu metu vyks šiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Marijampolėje, Molėtuose, Tauragėje ir Mažeikiuose. Olimpiados pradžia – 13 val. Užduočių sprendimui skirtos dvi valandos. Dalyviai turės atsakyti į įvairiausius su biologija, chemija ir fizika susijusius klausimus. Praėjusių metų užduotys ir jų atsakymai skelbiami čia. Užduotys sudaromos remiantis šia dalykine programa.

Norinčius dalyvauti konkurse ir gimusius ne anksčiau nei 2001 metų sausio 1 d. kviečiame užpildyti registracijos formą iki gegužės 10 dienos 8 val. 

Gegužės 10 d. po 15 val. galutiniame registracijos sąraše galėsite pasitikrinti, ar sėkmingai užsiregistravote į olimpiadą. Jei sąraše savęs nerasite ar turėsite kokių nors klausimų, kreipkitės el. paštu ruta@olimpiados.lt .

Kviečiame visus besidominčius gamtos mokslais dalyvauti olimpiadoje ir primename, jog olimpiados nugalėtojai įgis teisę varžytis dėl galimybės atstovauti Lietuvai 13-ojoje tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Indonezijoje.

Primename, kad registracija yra privaloma, neužsiregistravę bei gimę anksčiau nei 2001 m. sausio 1 d. griežtai nebus priimami dalyvauti.