Tinklalapio logotipas
Grįžti

alfa.lt: Savivaldybė neuždaro Vilniaus Žvėryno gimnazijos
event 2016-05-04 domain Švietimo informacinių technologijų centras

alfa.lt: Savivaldybė neuždaro Vilniaus Žvėryno gimnazijos

​Reaguodama į socialiniuose tinkluose skleidžiamą klaidinančią informaciją – neva ketinama išardyti Vilniaus Žvėryno gimnazijos struktūrą, – sostinės savivaldybė pareiškė, kad neketina uždaryti šios švietimo įstaigos.

Pranešime spaudai nurodoma, kad atidžiai stebėdama Vilniaus mokyklų tinklą ir jų apkrovą, sostinės savivaldybė nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. imasi gerinti vaikų mokymosi sąlygas dviem pamainomis, perpildytose klasėse veikiančioje Žvėryno gimnazijoje, kurios struktūra šiuo metu neatitinkanti gimnazijai keliamų reikalavimų.
 
Neigiami ir pranešimai apie tai, kad nuo šių metų rugsėjo 1 dienos Žvėryno gimnazijoje nebus komplektuojamos 5-osios klasės. Savivaldybė skelbia, kad jokie struktūriniai pokyčiai gimnazijoje nevyks ir bus renkamos 5-osios klasės.
 
Vilniaus miesto savivaldybė tvirtina sieksianti sumažinti Žvėryno gimnazijos apkrovą sukurdama sąlygas sudaryti daugiau pradinių klasių komplektų, kad mažiausi mokinukai nebebūtų ugdomi perpildytose klasėse. To bus siekiama optimizuojant klasių komplektų ir mokinių skaičiaus paskirstymą tarp Vilniaus Žvėryno gimnazijos ir Vilniaus „Genio“ pradinės mokyklos (pertvarkomos į progimnaziją).