Tinklalapio logotipas
Grįžti

IX tarptautinė švietimo, mokslinių tyrimų ir inovacijų konferencija ICERI 2016
event 2016-05-06 domain Lyderių laikas

IX tarptautinė švietimo, mokslinių tyrimų ir inovacijų konferencija ICERI 2016

2016 m. lapkričio 14–16 d. Sevilijoje (Ispanija) vyks Devintoji tarptautinė švietimo, mokslinių tyrimų ir inovacijų konferencija, ICERI2016.

Reguliariai organizuojamos ICERI konferencijos – puiki platforma aptarti naujausius pokyčius, vykstančius mokymosi ir mokymo metodologijų, švietimo projektų ir inovacijų, e-mokymosi, taip pat švietime ir moksliniuose tyrimuose taikomų naujų technologijų srityse.

ICERI konferencijos vyksta jau devynerius metus iš eilės ir kiekvieną kartą į jas susirenka daugiau nei 700 ekspertų iš 80 pasaulio šalių.

ICERI2016 konferencija taps puikia galimybe jos dalyviams pristatyti savo projektus ir pasidalinti informacija apie mokymo ir mokymosi metodologiją ir technologines naujoves ir patirtimi šioje srityje.

ICERI2016 – tarptautinis renginys. Jo dalyviai turės progą aptarti savo idėjas ir patirtį su kitų pasaulio šalių ekspertais.

Tikslinė ICERI auditorija – žymiausi savo sričių tyrėjai ir mokslininkai, inžinieriai, visų švietimo sistemos lygmenų ir sričių, mokymosi visą gyvenimą specialistai, mokyklų direktoriai, mokytojai, techninis personalas, švietimo konsultantai, švietimo politikos formuotojai, privataus ir viešojo sektoriaus specialistai, bibliotekų darbuotojai, tarptautinės paramos organizacijų ir tarnybų darbuotojai, studentų sąjungų atstovai ir kiti švietimo bendruomenės nariai.

ICERI2016 konferencijos tematika įvairi. Visas jos temų sąrašas pateikiamas čia.

Ketinantys dalyvauti konferencijoje kviečiami jau dabar pradėti teikti siūlomų pranešimų, kuriuose bus pristatyta patirtis ir projektai švietimo, mokslinių tyrimų ir inovacijų srityse, santraukas.

Galutinis terminas santraukoms pateikti – 2016 m. liepos 14 d. (internetu)

Galutinis terminas pranešimams pateikti – 2016 m. rugsėjo 29 d.

Kitų svarbių galutinių terminų datą galite rasti čia.

Pristatymai vyks trimis būdais: žodžiu, stendų/plakatų pavidalu (pristatant asmeniškai) ir virtualiai (jei nebus galimybės dalyvauti asmeniškai).

Reikalavimai pranešimų santraukų, pranešimų pristatymui pateikti čia.

Priimtos pranešimų santraukos ir gauta pranešimų medžiaga bus vertinama ir peržiūrima, po to talpinama ISI VPCI (Web of Science) (Mokslo darbų tinkle).

Kiekvienam atrinktam ir priimtam darbui bus priskirtas atskiras DOI numeris.

Visa tai bus įtraukta į IATED skaitmeninę švietimo ir mokslinių tyrimų novatoriškų projektų bibliotekos duomenų bazę.

ICERI2016 leidiniai bus įtraukti į Google Scholar ir nusiųsti įvertinti ir nuspręsti, ar juos įtraukti į ISI Conference Proceedings Citation Index.

Be dalykinės programos konferencijos dalyviai turės galimybę susipažinti su vienu iš įspūdingiausių Ispanijos miestų Sevilija, garsėjančiu Andalūzijos kultūros, istorijos ir meno vertybėmis, flamenko muzika ir šokiais, puikiu oru ir skaniais vietos virtuvės patiekalais.

Data ir vieta

2016 m. lapkričio 14–16 d., Avenida de Álvaro Alonso Barba, s/n. Isla de la Cartuja, 41092 Sevilija, Ispanija

Konferencijos programa

Išakstinę konferencijos programą galite rasti čia.

Išsami programa bus pateikta ICERI2016 internetinėje svetainėje š.m. spalio mėn.

Pranešimų autorių registracija ir kainos

Registruotis galite čia. Kainos dalyviams pateiktos čia. (Užsiregistravusiems iki 2016 m. rugsėjo 15 d. kainos mažesnės)

 

Išsamesnė informacija

Daugiau informacijos galite rasti čia.