Tinklalapio logotipas
Grįžti

LIVE2LEAD: Lietuva. Vieta, kur auga lyderiai
event 2016-05-11 domain Lyderių laikas label_outline Aktualijos

LIVE2LEAD: Lietuva. Vieta, kur auga lyderiai

LIVE2LEAD tai visame pasaulyje, daugiau, kaip 400 miestų ir 32 šalių vykstanti konferencija, vienijanti pasaulio lyderius, kurie per savo darbą nori pasiekti didžiausią teigiamą poveikį. Tai – pasaulinė lyderystės konferencija, skirta skatinti lyderystę, praplėsti žmonių akiratį, suteikti jiems įkvėpimo ir žinių, duoti teigiamą energijos įkrovą.

LIVE2LEAD – tai pusdienis, skirtas lyderystei, kurio metu gausite naudingus įrankius ir žinias iš stipriausių pasaulio lyderių, kad galėtumėte augti, tobulėti ir pasiekti savo asmeninius, įmonės ar organizacijos tikslus.

Konferencijoje vaizdo transliacijos pagalba mokysitės ir semsitės įkvėpimo iš geriausių pasaulio lyderystės ekspertų! John C. Maxwell, Simon Sinek, Dan T. Cathy, Liz Wisman.

Transliacija vyks anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Taip pat gyvai renginyje dalyviai galės išgirsti žymius Lietuvos verslo, sporto ir visuomenės lyderius, aptarinėjant video pranešimuose išsakytas idėjas ir dalijantis savo patirtimi. Kartu su video transliacija tai suteiks Jums ypatingą patirtį.

4 priežastys dalyvauti Live2Lead:

Tinklaveika

Ugdykite savo lyderystę bendraudami su kitais verslininkais. Plėskite savo kontaktų tinklą, kad pasiektumėte tvarių rezultatų.

Pripažinti ekspertai

John C. Maxwell, Simon Sinek, Dan Cathy, Liz Wiseman – tai pasaulinio lygio lyderystės ekspertai. Jūs galėsite perimti jų žinias bei patirtį ir pritaikyti tai savo veiklose.

Gyvai apie lyderystę diskutuos ir patirtimi dalinsis: Ignas Bakėjus, Petras Masiulis, Algirdas Toliatas.

Praktinis pritaikymas

Konferencijoje gausite žinių, kurias lengva pritaikyti praktikoje konkrečiai jūsų organizacijos poreikiams ir tikslams.

Santykių stiprinimas

Susitikite su panašiai mąstančiais žmonėmis, turinčiais įtaką Jūsų bendruomenėje.

Live2Lead pristatymą žiūrėkite čia

Data ir vieta

2016 m. gruodžio 1 d., Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5,LT- 04215 Vilnius Vilnius

Registracija ir bilietų kainos

Registruotis į renginį galite čia. Bilietų kainas sužinosite čia. Išankstinė registracija, kai taikomos nuolaidos – iki 2016 m. gegužės 14 d.

Organizatorius

starfish.academy

Partneriai

Vertingi straipsniai