Tinklalapio logotipas
Grįžti

Saugios e. erdvės ženklas – ir Lietuvoje
event 2016-05-18 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Saugios e. erdvės ženklas – ir Lietuvoje

Lietuvos Saugesnio interneto centras (www.draugiskasinternetas.lt) kviečia Lietuvos mokyklas jungtis prie Saugios e. erdvės ženklo bendruomenės.

Mokyklos, norinčios gauti Saugios e. erdvės ženklą, registruotis gali visus metus. Tačiau šiuo metu skelbiamas laimingasis mėnuo – junkitės prie Saugios e. erdvės ženklo bendruomenės iki š.m. birželio 18 dienos ir gaukite Saugesnio interneto suvenyrų. Burtų keliu bus išrinktos 10 mokyklų ir šias mokyklas užregistravusius mokytojus pasieks suvenyrų rinkinys, skirtas šviečiamosioms saugesnio interneto veikloms! 1 mokytojas gaus ypatingą prizą – išorinį kietąjį diską su 1 terabaito talpa!

Saugios e. erdvės ženklo (angl. eSafety Label) programą iniciavo Europos mokyklų tinklas European Schoolnet. Tai yra vieninga mokyklų akreditavimo sistema, kuria siekiama plėtoti ir palaikyti aukštus saugios elektroninės erdvės standartus švietimo įstaigose.eSafety label.png

Šiuo metu prie Saugios e. erdvės ženklo prisijungę jau daugiau kaip 2.000 mokyklų iš įvairių Europos šalių. Prisijungusių Lietuvos mokyklų skaičius taip pat auga.

Kuo Saugios e. erdvės ženklas naudingas mokyklai?

-          Akreditacija. Mokyklos gali įvertinti savo patirtį ir gauti Saugios e. erdvės akreditaciją (bronzinį, sidabrinį ar auksinį ženklelį). Po savo veiklos įvertinimo jos gaus mokyklos poreikius atitinkantį veiklų planą, kurį galės panaudoti siekdamos aukštesnio saugios e. erdvės lygmens.

-          Ištekliai. Prisijungusios mokyklos gali susipažinti su nuolat besiplečiančiais ištekliais: saugios e. erdvės patarimais, gairėmis, pasitikrinimo sąrašais, taisyklių šablonais ir kt.

-          Bendruomenė. Vartotojai ir ekspertai dalijasi naudingais patarimais, ištekliais, konsultacijomis ir informacija apie saugios e. erdvės klausimus, padeda vienas kitm ir dalijasi patirties pavyzdžiais.

Registracija vyksta programos svetainėje www.esafetylabel.eu. Jums tai nieko NEKAINUOJA, o nauda neišmatuojama!

Jei turite klausimų, kviečiame kreiptis į Lietuvos Saugesnio interneto centrą: Rita Šukytė, tel. 8-5 2397813, rita.sukyte@langasiateiti.lt.