Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Aš už Lietuvą“ – padovanok gerą darbą savo šaliai
event 2016-05-20 domain Ugdymo plėtotės centras

„Aš už Lietuvą“ – padovanok gerą darbą savo šaliai

Pilietinio projekto „Aš už Lietuvą“ idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir taip drauge kurti Lietuvą. Projekto organizatoriai kviečia skatinti bendruomeniškumą ir pozityvių pokyčių kūrimą. 

Pilietinis projektas „Aš už Lietuvą!“ pirmasis pasitinka mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį. Jo idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir taip drauge kurti šaunesnę Lietuvą. Galite vedžioti beglobius šunis, žaisti krepšinį su nuteistaisiais, paaukoti kraujo, bendrauti „blusturgiuose“, švęsti Kaimynų dieną ar išsirinkti malonią ir prasmingą veiklą iš daugelio kitų.

Šiandien „Aš už Lietuvą!“ kviečia rinktis gerą darbą savo šaliai ir padovanoti jį gegužės 27-ąją, švenčiant tarptautinę Kaimynų dieną. Vėliau šis pilietinis projektas taps įvairias organizacijas, bendruomenes, savivaldybes ir savanorius vienijančia platforma iki pat Lietuvos valstybės šimtmečio atkūrimo šventės.

Darbus Lietuvai galima rinktis pagal miestus, pomėgius, amžių, masiškumą ar net nuotaiką. Sąraše greta linksmų rikiuojasi rimtos, intelektualias papildo sportinės ar net karinės veiklos. Turite savų idėjų, kaip galite gražinti šalį? Projekto svetainėje taip pat galima siūlyti savo idėjas ir pakviesti savanorius jas įgyvendinti!

Išsirinkite ir užsiregistruokite į veiklą, jei nerasite patinkančios, – siūlykite savo!

Kilus klausimams ar neaiškumams, skambinkite projekto administratorei Astai Mukienei, mob. 8 647 76 180 arba rašykite el. paštu asta@asuzlietuva.lt.