Tinklalapio logotipas
Grįžti

Švietimo konferencijos „LearnED“ medžiaga
event 2016-05-26 domain Lyderių laikas

Švietimo konferencijos „LearnED“ medžiaga

Į 2016 m. balandžio 12 d. Valdovų rūmų Didžiojoje renesansinėje menėje vykusią Švietimo konferenciją „LearnED“ susirinko darželių ir mokyklų pedagogai, mokyklų administracijos darbuotojai, tėvai, seneliai, visi, kuriems yra svarbi švietimo ir vaikų ugdymo tema.

Renginio metu buvo skaitomi pranešimai, iki konferencijos pradžios ir pertraukos metu vyko diskusijos, buvo dalinamasi gerąja patirtimi.

Pasak dr. A. Landsbergienės, didžiausio Baltijos šalyse ikimokyklinio ugdymo įstaigų „Vaikystės sodas“ tinklo ir Karalienės Mortos mokyklos steigėjos ir vienos iš renginio organizatorių, „...norime grąžinti Mokytojams tą jausmą, kad tai, ką jie daro, yra prasminga ir vertinama. Ir pritraukti tokius žmones į šią profesiją, kurie supras, kad Mokytojas – net ne profesija, o gyvenimo būdas. Tikiu, kad tai bus diena pasidžiaugimų: vieni kitais, gerąja patirtimi, profesijos prasmingumu.“

Konferencijoje "LearnED" dalyviai turėjo galimybę išgirsti buvusį „Volkswagen“ JAV padalinio generalinį vadovą, dabartinį Audi, Škoda ir SEAT garbės valdybos narį, Reykjavik Geothermal/Iceland valdybos pirmininką profesorių Carlą H.Hahną. Taip pat renginyje savo idėjomis dalinosi gydytojas psichiatras, psichoterapeutas, populiarios knygos „Žvilgsnis iš veidrodžio“ autorius dr. Eugenijus Laurinaitis, psichologas, psichoterapeutas „Jaunimo linijos“ vadovas dr. Paulius Skruibis, žurnalistas, rašytojas, aktyvus visuomenės veikėjas ir TV laidų vedėjas Andrius Tapinas, profesionalus karjeros konsultantas Rytis Jurkėnas, dr. A.Landsbergienė ir kiti.

Tiems, kurie neturėjo galimybės dalyvauti turiningoje ir įkvepiančioje konferencijoje asmeniškai, siūlome žiūrėti visų renginyje skaitytų pranešimų vaizdo įrašus. Juos rasite ČIA.