Tinklalapio logotipas
Grįžti

Dėl skaitančio jaunimo susivienijo leidyklos
event 2016-06-16 domain ikimokyklinis.lt

Dėl skaitančio jaunimo susivienijo leidyklos

Leidykla „Nieko rimto“ kartu su partneriais iš Slovėnijos ir Lenkijos įgyvendino daugiau nei metus trukusį projektą „Mūsų mažoji biblioteka“. Lietuvos knygų autoriams ir iliustruotojams ši iniciatyva atvėrė duris į tarptautinę rinką, o jaunieji skaitytojai išnaudojo galimybę susipažinti su užsienio kūrėjų darbais.

„Vaikų skaitymo problema opi ne tik Lietuvoje. Visiems rūpi išauginti sąmoningą, kultūriškai turtingą jaunąją kartą, kuri teisingas vertybės perduotų kitiems“, – vienus svarbiausių „Mūsų mažosios bibliotekos“ tikslų išskiria leidyklos „Nieko rimto“ atstovė Taura Šitkauskaitė.

Projekto įgyvendinimo laikotarpiu trys bendradarbiaujančios leidyklos išleido šešias geriausiai savo šalyse įvertintas knygas vaikams. Keturias iš jų leidykla „Nieko rimto“ 2015-aisiais ir 2016-aisiais pristatė Vilniaus knygų mugėje. Tai slovėnių knygos – Jana‘os Bauer „Raganiukė Gūdžiojoje girioje“ ir Peterio Svetina‘os „Antano cirkas“ bei lenkės Annos Onichimowskos darbai – „Kur nuėjo sapnas“ ir „Krosnelė, kepuraitė ir apkepas“.

Daugiau skaitykite čia