Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tarptautinė Grupių santykių konferencija „Vaidmuo, lyderystė, galia. Atviro dialogo kultūra organizacijose“
event 2016-07-28 domain Lyderių laikas label_outline Aktualijos

Tarptautinė Grupių santykių konferencija „Vaidmuo, lyderystė, galia. Atviro dialogo kultūra organizacijose“

2016 m. rugpjūčio 24-28 dienomis vyks 7-oji Tarptautinė Grupių santykių praktinė/patirtinė konferencija „VAIDMUO, LYDERYSTĖ, GALIA. ATVIRO DIALOGO KULTŪRA ORGANIZACIJOSE“. Konferenciją organizuoja Vilniaus Universitetas ir Tavistock Žmogiškųjų santykių institutas.

Konferencija – tai kiekvienam puiki proga pasigilinti į santykius organizacijoje, jos gyvavimo aspektus ir perspektyvas, panagrinėti grupių dinamiką, organizacijoms, grupėms priklausančių asmenų vaidmenis jose. Renginio programa parengta siekiant sudaryti galimybę mokytis lyderystės praktiškai: nagrinėjant, aiškinantis, reflektuojant ir eksperimentuojant su įvairiais vaidmenimis tam tikslui sukurtame organizacijos modelyje, kuriame veikdami dalyviai išmoks geriau suprasti savo pačių organizacijų gyvavimo principus ir savo vaidmenis jose.

Konferencija skirta įvairių profesinių sričių dalyviams: vadybos, administravimo, socialinio darbo, švietimo, kultūros, psichologijos ir kt. Renginys naudingas skirtingus vaidmenis organizacijose atliekantiems darbuotojams: vadovams, administratoriams, koordinatoriams, organizatoriams, konsultantams ir kt.

Konferencijos programa padės ištirti ir suvokti istorijos įtaką tam, kaip organizacijose ir bendruomenėse imamės lyderio vaidmens, reaguojame į kitų asmenų lyderystę, kuriame jose savo pačių tapatumą, padės geriau suprasti sąmoningai suvokiamą ir nematomą, kartais pasąmonėje slypinčią motyvaciją, darbo ir bendruomenių bendros ir konkurencinės veiklos ypatumus, efektyviau dirbti pasinaudojant organizacijų, bendruomenių tarpusavio bei santykių su plačiąja visuomene dinamikos veiksniais.

Konferencijos kalba – anglų.

Data ir vieta

2014 m. rugpjūčio 24–28 d. (pradžia – rugpjūčio 24 d. 9.00, pabaiga – rugpjūčio 28 d. 16.15 val.), Vilniaus universitetas, Filosofijos fakultetas, Universiteto g. 9/1, Vilnius.

Registracija
Dalyvio paraiška

Daugiau informacijos konferencijos leidinyje.

Kontaktinis asmuo:

Tomas Rakovas,

grupiusantykiai@gmail.com Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ,

tel.: +370 678 0661.