Tinklalapio logotipas
Grįžti

Socialinių iššūkių sprendimus rasite festivalyje „BizZz“
event 2016-08-10 domain Lyderių laikas label_outline Aktualijos

Socialinių iššūkių sprendimus rasite festivalyje „BizZz“

Ar įmanoma suderinti pramogas vasaros festivalyje ir socialinių iššūkių sprendimą? Taip! Padarykite tai festivalyje „BizZz“ rugpjūčio 20–21 dienomis!

Išgirskite daugiau nei 100 socialinių inovatorių ir 27 pranešėjus, kurių idėjos ir darbai keičia Lietuvą, Latviją ir Didžiąją Britaniją.
 
Dalyvaukite įvairiausiose dirbtuvėse nuo saviugdos iki senų daiktų perdirbimo. Vaišinkitės Zarasų miestelio moterų ruoštais patiekalais, o vakare leiskitės į naktinį žygį bei šėlkite su vienu garsiausių Latvijos didžėjų.
 
Vasaros festivalis, kuris turi prasmę!
 
Data ir vieta
 
2016 m. rugpjūčio 20–21 d. Antalieptės miestelis, Zarasų rajonas.
 
Išsamesnė informacija

Daugiau informacijos rasite ČIA.
 
Įvairiai socialinei tematikai skirtas festivalio dirbtuves ves kūrybingi, naujoves įgyvendinantys ir joms įkvepiantys vadovai.
 
Tarp jų – Eglė Marija Ramanauskaitė, mokslo komunikatorė ir edukatorė, Lidija Mačiūnienė, internetinės vaikų radijo stoties vaikuradijas.lt įkūrėja ir vadovė, emocijų paleidimo trenerė, lektorė, konsultantė, Edita Gilė, edukologė, viena iš „Vikingų kaimo“ įkūrėjų, Donatas Puslys, Bernardinai.lt vyriausiasis redaktorius, edukatorius, programos „Renkuosi mokyti“ alumni narys bei 2014 metų tolerancijos žmogus, Guoda Bardauskaitė, architektė, Mantas Žalkauskas, aktyviai dirbantis švietimo sistemos tobulinimo srityje ir dar daug kitų įdomių asmenybių. Išsamesnės informacijos apie juos galite rasti ČIA.
 
Didžiuojamės „Lyderių laiko“ bendruomenės narių darbais!
 
Viena iš dirbtuvių vadovų – Laura Stepanauskienė, matematikos mokslų magistrė, projekto „Lyderių laikas 2“ ugdyta švietimo lyderystės konsultantė, ICF koučingo specialistė, Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) paskelbto 2007–2013 m. laikotarpio ESF projektų dalyvių sėkmės istorijų konkurse „ESF ŽINGSNIAI 2015“ dalyvė (jos sėkmės istoriją galite skaityti ČIA, o jos, dar būsimos konsultantės, interviu rasite ČIA). Ji turi 14 metų darbo patirtį švietimo bei finansinėse institucijose, taip pat 2 metų konsultavimo patirtį. L. Stepanauskienė specializuojasi asmenybės ugdymo, asmeninio efektyvumo, vadovavimo ir lyderystės srityse.
 
Laura Stepanauskiene
„Tikiu, kad yra daug kelių į sėkmę. Vienas jų – liautis daryti tai, kas neveikia, atrasti tai, kas veikia, ir daryti to daugiau!“, – sako Laura.
 
Festivalio „BizZz“ metu ji ves patyrimų dirbtuves „Kaip sukurti efektyvų bendravimą komandoje?“

Šios dirbtuvės skirtos kiekvienam, kas ieško būdų sutelkti bendruomenę, kas domisi sumanaus bendravimo kultūra, kas nori bendraudamas kurti daugiau vertės ir džiaugsmo.
 
Dirbtuvių dalyvių skaičius – ribotas, tad kas pirmesnis – tas gudresnis!
 
DĖMESIO – festivalis NEMOKAMAS, tačiau būtina prieš atvykstant užsiregistruoti. Registruokitės ČIA.