Tinklalapio logotipas
Grįžti

Rugpjūčio 30 d. vyks seminaras švietimo srities darbuotojams „Su kūrybišku IT panaudojimu šiuolaikinėje mokykloje saugesnės elektroninės erdvės link“
event 2016-08-17 domain Ugdymo plėtotės centras

Rugpjūčio 30 d. vyks seminaras švietimo srities darbuotojams „Su kūrybišku IT panaudojimu šiuolaikinėje mokykloje saugesnės elektroninės erdvės link“

 

Mokiniai internetinėje erdvėje mokosi, bendrauja, randa naujų draugų ir praneša apie save pasauliui. Šiuolaikinis jaunimas turėtų mokėti ne tik vartoti kitų kuriamas technologijas ir produktus, bet ir patys mokėti naudotis įvairiais skaitmeniniais įrankiais ir priemonėmis, įgyvendindami savo idėjas bei kurdami savo elektroninį turinį.

Supažindinkime jaunimą su galimybėmis mokytis ir kurti elektroninėje erdvėje. Įvairių saviraišką skatinančių įrankių pažinimas nukreipia jaunimą konstruktyvaus ir rezultatyvaus interneto naudojimo link ir mažina riziką susidurti su pavojais internete.

Švietimo informacinių technologijų centras ir asociacija „Langas į ateitį“ kviečia į šį renginį pradinių, pagrindinių, vidurinių mokyklų mokytojus ir socialinius pedagogus, norinčius kūrybingai naudoti informacines technologijas pamokose bei plėtoti geresnio interneto vaikams (angl. Better internet for kids) idėjas bei turimą patirtį skleisti mokyklos bendruomenėje.

Seminaro dalyviai susipažins su Saugesnio interneto ambasadoriaus (SIA) veikla šiuolaikinėje mokykloje ir seminaro organizatorių per tarptautinius projektus parengta metodine medžiaga, skirta kūrybiškam informacinių technologijų naudojimui šiuolaikinėje mokykloje.

Seminaro lektoriai bus paskelbti vėliau.

Seminaras nemokamas. Renginio programa bus skelbiama ir siunčiama užsiregistravusiems dalyviams, artėjant renginiui. Dalyviams bus įteikti pažymėjimai.

Seminaras vyks š. m. rugpjūčio 30 d. 10–16 val. Ugdymo plėtotės centre, M. Katkaus g. 44 Vilniuje.

Registruotis prašome iki rugpjūčio 25 d. „Ugdymo sode“ https://duomenys.ugdome.lt/renginys/?2601

Iki pasimatymo rugpjūčio 30 d.!

Organizatoriai

Rasa Jančiauskaitė
Mokyklų veiklos tobulinimo skyrius
rasa.janciauskaite@upc.smm.lt
(8-5) 275 1716