Tinklalapio logotipas
Grįžti

#SWITCH! Vilnius
event 2016-09-06 domain Švietimo informacinių technologijų centras label_outline Projektai ir konkursai

#SWITCH! Vilnius

#SWITCH! - didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys. Dronai - padavėjai, sėkmės istorijos iš vizionierių lūpų, e-verslų vilkai, besidalinantys patirtimi. Maža to, pasiekiamas didžiausios programavimo pamokos Gineso pasaulio rekordas. Visa tai yra #SWITCH

Renginys vyks rugsėjo 8-9 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre ,„Litexpo”, Laisvės pr. 5, Vilniuje

Renginys NEMOKAMAS.

ICT ir verslumo renginio #SWITCH! metu Lietuvos mokiniai dalyvaus didžiausioje programavimo pamokoje ir sieks pasaulio Gineso rekordo!

Tapti pasaulio rekordininkais sieks daugiau nei 700 moksleivių iš visos Lietuvos. Programavimo pamoką ves Bebro komanda – Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto dėstytoja profesorė Valentina Dagienė, jos esami bei buvę doktorantai. Į renginį taip pat atvyksta Gineso pasaulio rekordo atstovas Pravin Patel iš Didžiosios Britanijos.

Prof. Valentina Dagienė ir jos komandos specialiai Gineso rekordo pamokai sukūrė platformą, kurioje vaikai programuos Gediminaičių stulpus, taip įamžindami artėjančią Lietuvos šimtmečio sukaktį.

Ar pavyks Lietuvai pasiekti Gineso pasaulio rekordą?
Kviečiame ateiti ir pamatyti!
Išankstinė registracija: http://www.switchit.lt/lt/registration/world-record

Negali atvykti? Stėbėk tiesioginę didžiausią pasaulyje programavimo pamoką per DELFI.LT ir išbandyk rekordo dalyvių užduotis!

Didžiausia programavimo pamoka vyks rugsėjo 9 d. 12 val.
Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo”, Laisvės pr. 5, Vilniuje

Daugiau informacijos: www.facebook.com/events/1639756309670729