Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame registruotis į masinį atvirąjį internetinį kursą „Kompetencijos, skirtos 21-ojo amžiaus mokykloms“
event 2016-09-08 domain Ugdymo plėtotės centras

Kviečiame registruotis į masinį atvirąjį internetinį kursą „Kompetencijos, skirtos 21-ojo amžiaus mokykloms“

Kviečiame registruotis į masinį atvirąjį internetinį kursą (angl. MOOC – Massive Open Online Course) „Kompetencijos, skirtos 21-ojo amžiaus mokykloms“. Kurso metu gausite išsamų įvadą į temas; susipažinsite su kylančiais klausimais ir problemomis, kurie susiję su kompetencijomis grindžiamu švietimu; gausite konkrečius patarimus, kaip įgyvendinti projektais grindžiamą mokymąsi; susipažinsite su tinkamiausiu kompetencijomis grįsto švietimo pateikimo būdu mokymosi procese ir šio būdo vertinimu bendradarbiaujant.

Trumpa informacija apie kursą:

  • Mokymosi pradžia – 2016 m. rugsėjo 19 d. (pirmadienis).

  • Kursas truks 3 savaites – kiekvieną savaitę kursui reikės skirti 2–3 val.

  • Kiekvieno modulio pabaigoje sėkmingai atlikus užduotis, besimokantieji gaus skaitmeninį ženkliuką. Įvykdžius visų trijų modulių užduotis ir gavus tris skaitmeninius ženkliukus bei aktyviai dalyvavus mokymosi veiklose besimokantiesiems bus išduodami elektroniniai pažymėjimai. 

  • Tikslinė kurso grupė – mokytojai ir kiti švietimo srities specialistai, kurie domisi kompetencijomis grindžiamu švietimu.

  • Kursas yra nemokamas.

Kursų moduliai:

1 modulis – įvadas į temą, kompetencijų apibrėžimas ir svarba, tarptautinių sistemų pristatymas. Sužinosite, kaip suprantamos kompetencijos – bus pateikti pavyzdžiai, kaip šis mokymosi būdas buvo įgyvendintas įvairiose Europos šalyse, pateikti pagrindiniai mokymo ir vertinimo metodai, susiję su kompetencijomis grindžiamu švietimu.

2 modulis – praktiniai pavyzdžiai, kurių pagalba mokytojai galės pritaikyti projektais grindžiamą mokymosi metodą klasėse bei didinti mokinių kompetencijas ir įvairius įgūdžius. Bus pristatyti motyvuojantys pavyzdžiai iš visos Europos ir galimi iššūkių sprendimo būdai.

3 modulis – padės suprasti vertinimo metodus, kurie labiausiai tinkami vertinti kompetencijomis grįstą mokymąsi, taip pat bus pateikti konkretūs patarimai, kaip ir kokiame kontekste įgyvendinti šiuos įvairius metodus. Susipažinsite su Airijos atveju, kaip matematikos pamokose buvo įdiegtas kompetencijomis grįstas vertinimas.

REGISTRACIJA

Kilus klausimams kreipkitės į kursų kuratorius arba rašykite adresu danguole.rutkauskiene@ktu.lt.