Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame į tarptautinę mokslinę-metodinę konferenciją „Šokio ugdymo tendencijos ir perspektyvos“
event 2016-09-21 domain Ugdymo plėtotės centras

Kviečiame į tarptautinę mokslinę-metodinę konferenciją „Šokio ugdymo tendencijos ir perspektyvos“

Spalio 13–16 d. Lietuvos edukologijos universitete (LEU) vyks trečioji tarptautinė mokslinė-metodinė konferencija „Šokio ugdymo tendencijos ir perspektyvos“.

Sėkmingos dvi pirmosios konferencijos, vykusios 2012 ir 2014 metais, sulaukė itin didelio šokio mokytojų ir šokio ugdymo tyrėjų dėmesio, tad trečiosios šokio ugdymo problemoms nagrinėti skirtos konferencijos tikslas – toliau plėtoti tarptautinį šokio ugdymo mokslininkų ir praktikų (šokio mokytojų, choreografų, šokėjų) bendradarbiavimą, išryškinti mokslo ir meno, meninio ugdymo sanglaudą, siekti atliepti šiuolaikinius švietimo iššūkius, efektyviai spręsti iškylančius uždavinius ir numatyti ateities perspektyvas.

Konferenciją organizuoja LEU, Lietuvos muzikos ir teatro akademija ir Rygos mokytojų rengimo ir švietimo vadybos akademija. Šiais metais konferencija vyks kartu su Šiaurės ir Baltijos šalių šokio tinklo „keðja“ forumu.

Dalyvių registracija vyksta iki spalio 5 d. Konferencijos mokestis klausytojams (už visas konferencijos dienas – 30 Eur) turi būti sumokėtas banko pavedimu iki spalio 10 d.

Užsiregistruoti galite čia.

Konferencijos programa (PDF).

Konferencijos programa anglų kalba (PDF).