Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame dalyvauti konkurse „Parodos „Mokykla“ daina“
event 2016-09-21 domain Ugdymo plėtotės centras

Kviečiame dalyvauti konkurse „Parodos „Mokykla“ daina“

Prisimindami praėjusių metų mokytojų šokio konkurso sėkmę, tęsiame gražiai užgimusią tradiciją ir skelbiame naują konkursą – kviečiame sukurti dainą parodai „Mokykla“. Kviečiame bendrojo ugdymo mokyklų bendruomenes dalyvauti kūrybiniame konkurse, kuriam vykstant išrinksime ir apdovanosime geriausiais 2 min. trukmės dainas, atspindinčias parodos „Mokykla be sienų“ idėją. Trys daugiausia internautų ir komisijos balsų surinkusios komandos bus apdovanotos kvietimais į parodą „Mokykla 2016“ ir nuotykių parką, o nugalėtojai savo kūrinį dar ir įrašys profesionalioje studijoje!

Konkurso nuostatai

Su džiaugsmu pranešame, kad į parodos „Mokykla 2016“ atidarymą ketina atvykti ir vieną iš savo kūrinių susirinkusiesiems padovanoti Donatas Montvydas. Atlikėjas, geriau žinomas savo sceniniu pseudonimu Donny Montell, net du kartus atstovavo Lietuvai tarptautiniame „Eurovizijos“ konkurse.

Gerbėjams primename, kad spalio mėnesį atlikėjas organizuoja koncertinį turą „TOP3“ didžiausiose šalies arenose: 14 d. Klaipėdoje, 15 d. Kaune ir 16 d. Vilniuje. Koncerto organizatoriai mokinių grupėms siūlo specialią nuolaidą, perkant 20 ar daugiau bilietų moksleiviams, – vieno bilieto kaina 10 eurų, o vienas lydintis mokytojas koncerte lankosi nemokamai. Asmuo ryšiams dėl bilietų – Henrikas Draugelis, el. paštas henrikasdraugelis@gmail.com, telefono numeris  8 658  56 799.