Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame stebėti Hack the Classroom internete!
event 2016-09-22 domain Švietimo informacinių technologijų centras label_outline Aktualijos

Kviečiame stebėti Hack the Classroom internete!

Rezervuokite laiką ir prisijunkite prie mūsų stebėti Hack the Classroom rugsėjo 24 d.!

Data ir laikas:
Šeštadienis, 2016 m. rugsėjo 24 d.
8:00 – 10:00 val. PST
18:00 - 20:00 val. Lietuvos laiku

Vieta:
Registruokitės internetu aka.ms/hacktheclassroom

Microsoft Hack the Classroom – tai įdomus, NEMOKAMAS internetu transliuojamas renginys, kurio metu sužinosite apie naujausias švietimo tendencijas. Mes kviečiame jus apie šias naujienas sužinoti iš edukacijos mokslo lyderių, mokytojų novatorių ir moksleivių, kurie taikydami nesudėtingas metodikas padeda moksleiviams pasiekti geresnių rezultatų.

Šiame Hack the Classroom jūsų laukia:

Interaktyvi kūrėjų erdvė
Edukacijos mokslo lyderis Jordan Shapiro nuves mus į interaktyvią kūrėjų erdvę. Atsisiųskite programą, kuri bus pateikta prasidėjus renginiui, ir aktyviai dalyvaukite patys.

Pagrindinis pranešimas
Pasiklausykite įkvepiančių John Kao idėjų kaip ugdyti moksleivių inovatyvumo ir verslumo kultūrą.

Žvilgsnis į klasę naudojant OneNote
Lauren Pittman, Microsoft mokytoja ekspertė ir specializuotos pradinės mokyklos mokytoja, papasakos apie OneNote mokymo įrankius, kurie padeda jos mokiniams ženkliai pagerinti skaitymo ir rašymo gebėjimus.

Virtuali ekskursija su Skype
Sužinokite kaip Dyane Smokorowski, Microsoft mokytoja ekspertė ir Skype mokytoja naudoja Skype klasės sienoms atverti ir kaip tai padeda moksleiviams užmegzti ryšius su pasauliu. Išbandykite tai ir patys, nes Dyane pakvies mus į vieną ypatingą virtualią kelionę. Smalsu kur nukeliausime? Prisijunkite ir sužinokite!

Žvilgsnis į klasę naudojant Minecraft
Stebėkite Patricijos Romero, Microsoft mokytojos ekspertės iš Meksikos, kelionę, kurią ji nukeliavo nuo savo mokinių, žaidžiančių Minecraft, stebėjimo iki bendradarbiavimo su kolegomis iš savo mokyklos, o vėliau ir iš visos Lotynų Amerikos kuriant bendrus mokomuosius projektus su Minecraft.

Kūrėjų erdvės diskusija
Pasiklausykite mokytojų ir moksleivių įspūdžių apie tai, kaip jiems sekėsi kurti pirmą kartą ir kaip jie ketina tai panaudoti savo mokymo metodikose ir programose.

Kartu su renginio šeimininku Anthony Salcito kviečiame mokytojus iš visų pasaulio kampelių prisijungti prie mūsų 2016 m. rugsėjo 24 d. 18:00 val. vietos laiku (8:00 val. PST), ir pasisemti įkvėpimo, žinių bei idėjų kaip savo klasėse imtis mažų, bet pasaulį transformuojančių pokyčių.

Daugiau informacijos:
Hack The Classroom Website
Microsoft Educator Community