Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame dalyvauti tarptautiniame projekte „Ateities mokytojas“
event 2016-09-27 domain Lyderių laikas

Kviečiame dalyvauti tarptautiniame projekte „Ateities mokytojas“

Mokytojai, karjeros specialistai, socialiniai pedagogai, psichologai, dėstytojai ar kiti švietimo srities specialistai kviečiami dalyvauti tarptautiniame Europos mokslinių tyrimų tarybos finansuojamame projekte „Ateities mokytojas“.

Projekto dalyviai turi sukurti patikimus ir tikslius būdus, kurie į pedagogines studijas leistų atrinkti tinkamus ir motyvuotus kandidatus.

Paraišką galima užpildyti iki spalio 3 d. čia: https://goo.gl/forms/YelPtppQQfsAmBBf2.

Projekto dalyviai Lietuvos kontekstui turės pritaikyti klausimyną, kuris 11–12 klasių mokiniams, galvojantiems apie pedagogines studijas, leis pasitikrinti, ar ši profesija jiems tinkama. Klausimynas bus naudingas ir jaunuoliams, jau studijuojantiems pedagoginių studijų programose, ir jau dirbantiems mokytojams.

Susidomėjusiems šiuo projektu Lietuvos mokytojams ir dėstytojams spalio 24 d. ir 25 d. Vilniuje rengiamas įvadinis seminaras. Pagrindinis pranešėjas – prof. Robertas Klasenas (Robert Klassen) iš Jorko universiteto (Jungtinė Karalystė).

Projekto iniciatoriai teigia, kad asmeninių savybių, lemiančių veiksmingesnį ugdymą, įvertinimas yra kandidatų atrankos į pedagogines studijas pagrindas. Tos pačios savybės lemia ir jau dirbančių mokytojų karjeros sėkmę. Bandymų gerinti ir sisteminti atrankos į pedagogines studijas praktiką, vertinti motyvaciją yra, tačiau vis dar trūksta patikimų ir veiksmingų įrankių.

Tarptautiniame projekte „Ateities mokytojas“ dalyvauja mokslininkai ir pedagogai iš Suomijos, Kanados, Australijos, Jungtinės Karalystės.

Atrinkti savanoriai iš Lietuvos bus informuoti asmeniškai ir pakviesti dalyvauti seminare.

Išsamesnės informacijos apie projektą galima rasti adresu www.teacherselect.org.

Kvietimas prisegtas žemiau. 

<>

 

Parsisiųsti šį dokumentą (Kvietimas.pdf)Kvietimas.pdf