Tinklalapio logotipas
Grįžti

Gaukite saugios e. erdvės ženklą ir prisidėkite minint Europos kibernetinio saugumo mėnesį!
event 2016-09-28 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Gaukite saugios e. erdvės ženklą ir prisidėkite minint Europos kibernetinio saugumo mėnesį!

Šių metų  spalio mėnesį visoje Europoje minimas Europos kibernetinio saugumo mėnuo, kurio pagrindinis tikslas yra didinti informuotumą apie kibernetines grėsmes bei skatinti gyventojus internete elgtis saugiai. Informaciją koks tai projektas, kokie jo tikslai ir kokiomis veiklomis galima prisidėti skaitykite https://cybersecuritymonth.eu.

Kadangi Saugesnio interneto projekto vienas iš pagrindinių tikslų yra skatinti gyventojus internete elgtis saugiai, norime mokyklas pakviesti prisijungti prie Saugios e. erdvės ženklo bendruomenės. Esant bendruomenės nariu galima rasti naudingų patarimų mokykloms apie išmaniųjų įrenginių naudojimą, duomenų apsaugą, atsakingo elgesio taisykles ir kitą naudingą informaciją norint kurti saugesnę mokyklos elektroninę erdvę.

 

Europos kibernetinio saugumo mėnesio proga skelbiame laimingąjį mėnesį!

Junkitės prie Saugios e. erdvės ženklo bendruomenės, gaukite mokyklai ženklelį

iki š.m. spalio 31 dienos ir laimėkite Saugesnio interneto suvenyrų.

 

Šių metų lapkričio 2-3 dienomis burtų keliu bus išrinkta 10 Saugios e. erdvės ženklelį gavusių mokyklų ir šias mokyklas užregistravusiems mokytojams dovanosime ausines, užrašų knygas bei draugiško interneto suvenyrų rinkinius, skirtus šviečiamosioms saugesnio interneto veikloms. 2 laimingieji mokytojai gaus ypatingus prizus – nešiojamą telefono ar kompiuterio pakrovėją ir kolonėlę, kuri gali būti jungiama prie telefono, kompiuterio ar MP3 grotuvo!

Šiuo metu prie Saugios e. erdvės ženklo prisijungę jau daugiau kaip 2.000 mokyklų iš įvairių Europos šalių. Prisijungusių Lietuvos mokyklų skaičius taip pat auga ir jau siekia beveik 100 mokyklų.

Kuo Saugios e. erdvės ženklas naudingas mokyklai?

·         Akreditacija. Mokyklos gali įvertinti savo patirtį ir gauti Saugios e. erdvės akreditaciją (bronzinį, sidabrinį ar auksinį ženklelį). Po savo veiklos įvertinimo jos gaus mokyklos poreikius atitinkantį veiklų planą, kurį galės panaudoti siekdamos aukštesnio saugios e. erdvės lygmens.

·         Ištekliai. Prisijungusios mokyklos gali susipažinti su nuolat besiplečiančiais ištekliais: saugios e. erdvės patarimais, gairėmis, pasitikrinimo sąrašais, taisyklių šablonais ir kt.

·         Bendruomenė. Vartotojai ir ekspertai dalijasi naudingais patarimais, ištekliais, konsultacijomis ir informacija apie saugios e. erdvės klausimus, padeda vienas kitam ir dalijasi patirties pavyzdžiais.

Registracija vyksta programos svetainėje www.esafetylabel.eu. Jums tai nieko NEKAINUOJA, o nauda neišmatuojama!

Trumpą pristatymą anglų kalba galima rasti https://www.youtube.com/watch?v=Dez65cwA2qY

Jei turite klausimų, kviečiame kreiptis į Lietuvos Saugesnio interneto centrą: Rita Šukytė, tel. 8-5 2397813, rita.sukyte@langasiateiti.lt.