Tinklalapio logotipas
Grįžti

Spalio 3 dieną ministerijoje bus paskelbtas Meilės Lukšienės premijos laureatas
event 2016-09-30 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Spalio 3 dieną ministerijoje bus paskelbtas Meilės Lukšienės premijos laureatas

Spalio 3 d. 14.30–15 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salėje (A. Volano g. 2, Vilnius) švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė paskelbs Meilės Lukšienės premijos laureatą. Šiemet premijai gauti buvo pateiktos 25 jaunų mokytojų kandidatūros. 

Komisija, rinksianti pretendentą, posėdžiaus nuo 10 val. Komisijos posėdyje ir diskusijoje dalyvaus pretendentai, taip pat ankstesnių metų laureatai.

Meilės Lukšienės premiją 2010 m. įsteigė Švietimo ir mokslo ministerija. Ji gali būti teikiama ne vyresniems nei 35 m. pedagogams už demokratiškumo, bendruomeniškumo, pilietiškumo, tautiškumo, humanizmo ir kūrybiškumo idėjų įgyvendinimą ir sklaidą. Premija siekiama įprasminti daktarės Meilės Lukšienės atminimą ir skatinti jaunus pedagogus aktyviai įsitraukti į švietimo plėtotės darbus. Premijos laureatas įsipareigoja tęsti ir plėtoti Meilės Lukšienės idėjas ir dalyvauti pažangiausių mokytojų sambūryje.

Premija skiriama kiekvienais metais. M. Lukšienės premijos laureatais yra tapę Kauno šv. Mato vidurinės mokyklos matematikos ir informatikos mokytojas Vygantas Kornejevas, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos chemijos mokytojas Ramūnas Skaudžius, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos anglų kalbos mokytoja Rūta Pivoriūnaitė, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos  fizikos mokytojas Tomas Kivaras, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos technologijų mokytojas Donatas Kriukas. 

Pernai premija įteikta Klaipėdos Vitės pagrindinės mokyklos socialinei pedagogei Kristinai Stankutei-Matei.