Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tarptautinės mokytojų dienos proga Vilniuje rengiamas „Mokytojų festivalis“
event 2016-10-04 domain Lietuvos vaikų ir jaunimo centras label_outline Aktualijos

Tarptautinės mokytojų dienos proga Vilniuje rengiamas „Mokytojų festivalis“
S​alio 5 dieną Tarptautinės mokytojų dienos proga Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Švietimo ir mokslo ministerija bei partneriais organizuoja „Mokytojų festivalį“.

Šventės dieną Vilniaus Konstitucijos prospektas virs mokytojų kūrybinių, edukacinių ir pramoginių užsiėmimų erdve, į kurią kviečiami mokytojai kartu pasidžiaugti savo švente, pasisemti naujų idėjų ar tiesiog pabūti kartu.

„Mokytojų festivalis“ prasidės 12 val. verslo centre K29 (Konstitucijos pr. 29), kur vyks konferencija „Stipri mokyklos bendruomenė – gera mokykla“. Joje susirinkusiuosius pasveikins švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, mokyklos bendruomenės įtaką vaikų pasiekimams pristatys žinomas vaikų psichiatras, psichoterapeutas Linas Slušnys, apie tikrą ir tariamą lyderystę švietime kalbės VU profesorius Rimantas Želvys, atsakymų į klausimą „kur slepiasi į sėkmę vedančios kompetencijos?“ ieškos Lietuvos vaikų ir jaunimo centro direktorius Valdas Jankauskas, apie siekius ir tikslus kalbės „Franklin Covey“ konsultantė Lina Slavickaitė, apie pedagogų motyvaciją bei mokytojo profesijos prestižą –  ŠMM Pedagogų veiklos skyriaus vedėja Vilma Bačkiūtė.

Nuo 15 valandos prasidės kūrybinės, edukacinės dirbtuvės ir pramoginiai užsiėmimai. Lietuvos vaikų ir jaunimo centro (Konstitucijos pr. 25) darbuotojai besidominčius bendravimu ir bendradarbiavimu pakvies į edukacinius užsiėmimus. Meno mylėtojai laukiami Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22), kur veiks kūrybinės grafikos dirbtuvės ir „Pojūčio teatro“ performansas. 
Lietuvos edukologijos universitetas (Studentų g. 39) pakvies į ekskursijas po oranžeriją ir „Sveikatingumo pertrauką“. Banko „Swedbank“ atstovai (Konstitucijos pr. 20 A) skaitys paskaitas finansinio raštingumo temomis, mokytojai galės apsilankyti naujienų portaluose 15min. ir „Delfi“.

Visų „Mokytojų festivalio“ dalyvių renginio metu laukia gausybė pramogų – siuvimo, šokio, makiažo, kavos ruošimo ir kt. pamokėlės Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje (Upės g. 9) bei Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Patarimus apie stilių dalins „Mosaic“, „Savito stiliaus“, „Stiliusos“ stilistai, o dalyvių nuotaiką kels juoko jogos, kvapų terapijos, kavos degustacijos bei kiti užsiėmimai. Šventinę nuotaiką kurs ir žaidimas – miesto pramoga „Life Escape Game“ (Gedimino pr. 45).

Vakare „Mokytojų festivalio“ organizatoriai kviečia pedagogus į Vilniaus kamerinio teatro spektaklį „Kai žmonės vaidino Dievą...“ ir šventinį koncertą.

Daugiau informacijos ir registracija: http://lvjc.lt/mokytoju-festivalis/