Tinklalapio logotipas
Grįžti

Seminarų ciklas specialistams ir pedagogams, dirbantiems su elgesio ir emocijų, autizmo spektro sutrikimų turinčiais vaikais
event 2016-10-06 domain Ugdymo plėtotės centras

Seminarų ciklas specialistams ir pedagogams, dirbantiems su elgesio ir emocijų, autizmo spektro sutrikimų turinčiais vaikais

Ugdymo plėtotės centras kartu su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija spalio–lapkričio mėn. organizuoja tęstinių seminarų ciklą specialistams ir pedagogams, dirbantiems su elgesio ir emocijų, autizmo spektro sutrikimų turinčiais vaikais. Seminarus ves Lietuvos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Lenkijos, Jungtinės Karalystės ekspertai.

Renginiai vyks Vilniuje 2016 m. spalio 18–19 d., spalio 25–26 d. ir lapkričio 3–4 d.

Seminare, kuris vyks spalio 18–19 d., bus pristatyta kompleksinės pagalbos elgesio ir emocijų, autizmo spektro sutrikimų turintiems vaikams teikimo galimybės ugdymo įstaigoje ir šeimoje, Vaiko raidos centro, ISADD Lietuva patirtis dirbant su autizmo spektro sutrikimų turinčiais vaikais. Aptartas vaikų ugdymas remiantis taikomosios elgesio analizės metodais. Supažindinta su pagalba šeimoms, auginančioms kitokius vaikus.

Patirtimi ir įžvalgomis dalysis Lietuvos mokslininkai ir ekspertai.

  Antrasis seminaras vyks spalio 25–26 d. Lektorė, Siân Kelly, vaikų ergoterapeutė, sensorinės integracijos specialistė (Jungtinė Karalystė), pristatys sensorinės integracijos metodą ir jo taikymo galimybes ugdymo įstaigoje, namuose, bendruomenėje bei aptars pagrindinius sensorinės integracijos aspektus (atvejo analizė). Seminaro metu dalyviai įgis žinių apie programas ir mokymosi priemones, padedančias lavinti vaikų kognityvinius gebėjimus.

  Trečiojo seminaro metu lektorius – šeimos terapeutas, sertifikuotas elgesio analitikas Paul William Stephany (Lenkija, JAV) – pristatys pagrindinius taikomosios elgesio analizės principus ir jų taikymo galimybes, remdamasis pateiktos metodikos pavyzdžiais. Seminaro metu dalyviai sukurs individualų veiksmų planą, kurį galės pritaikyti savo darbe.

Atrinkti dalyviai turės dalyvauti visuose trijuose seminaruose. Pageidautina, kad dalyviai suprastų anglų kalbą.

Visų renginių pradžia – 10 val., dalyvių registracija – 9.30 val.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl prašytume užpildyti paraišką ir atsiųsti iki spalio 10 d. el. paštu kristina.praniene@upc.smm.lt. Dalyvius informuosime iki spalio 13 d.