Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame į „StarT“ projektą!
event 2016-10-13 domain Ugdymo plėtotės centras

Kviečiame į „StarT“ projektą!

Suomijos LUMA centras kviečia mokyklas, vaikų darželius, šeimas, neformaliojo švietimo grupes iš viso pasaulio jungtis į „StarT“ projektą!

„StarT“ penkių žvaigždučių programa: gamtos mokslai, technologijos, menai, karjera ir ateitis. Programai įgyvendinti skiriamos septynios temos, kurios suteiks idėjų projektams:

  1. Matematika kiekvieną dieną.

  2. Gamta ir aplinka.

  3. Programavimas ir robotika.

  4. Žvaigždės ir visata.

  5. Tai veikia: mobilūs žaislai.

  6. Technologijos aplink mus.

  7. Gera savijauta (sveikata, maistas, judėjimas).

Organizatoriai pabrėžia mokymosi bendradarbiaujant svarbą. Puikus ir efektyvus tokio bendradarbiavimo būdas – projektinis darbas, kurio temą ir trukmę galite rinktis. Geriausi projektai ir inovatyvios idėjos bus viešinamos ir apdovanojamos.

Registruotis į projektą galima „StarT“ tinklalapyje iki 2016 m. lapkričio 17 d.

Bendra projektams skirta trukmė – 2016 m. rugsėjis – 2017 m. kovas. Nuo 2017 m. sausio iki kovo mėn. bendruomenės gali organizuoti savo „StarT“ šventę (jei nori) ir apie tai informuoti „StarT“ „Gerosios patirties“ skiltyje, o kovo mėn. pabaigoje turės pateikti informaciją apie sėkmingiausiai įgyvendintus projektus bei pasidalinti gerąja patirtimi „StarT“ puslapyje.

„StarT“ komisija įvertins projektus ir išrinks finalininką. „StarT“ finalas ir „StarT gala“ renginys vyks 2017 m. (konkreti data bus pranešta vėliau). Visi dalyviai (grupės) bus apdovanoti „StarT“ diplomais, komisijos dovanomis.

Daugiau informacijos ir idėjų projektams galite rasti:

http://www.luma.fi/start-en/

http://www.luma.fi/en

http://suomifinland100.fi/?lang=en