Tinklalapio logotipas
Grįžti

Konferencija „Pagalba vaikams ir jų šeimoms savivaldybėse: iššūkiai ir galimybės"
event 2016-10-17 domain Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Konferencija „Pagalba vaikams ir jų šeimoms savivaldybėse: iššūkiai ir galimybės"

​Maloniai kviečiame mokslininkus ir praktikus: psichologus, socialinius ir specialiuosius pedagogus, savivaldybių administracijų švietimo padalinių, Pedagoginių psichologinių tarnybų darbuotojus, visuomenės sveikatos priežiūros specialistus, vaiko gerovės ir  narkotikų komisijų narius dalyvauti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos kartu su Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru bei Mykolo Romerio universitetu organizuojamoje konferencijoje „Pagalba vaikams ir jų šeimoms savivaldybėse: iššūkiai ir galimybės".

Konferencija vyks  2016 m. spalio 26 d. 10 val.  Mykolo Romerio universiteto I korpusas 201 auditorija, Ateities g. 20, Vilnius.

Konferencijos tikslas - aptarti įtraukiojo ugdymo, prevencijos, švietimo pagalbos, kitų vaikui ir šeimai teikiamų paslaugų savivaldybėse realijas, naujausius mokslinius tyrimus, strategines gaires bei pasidalinti gerąja patirtimi. 

Konferencijos dalyviams bus įteikti Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Dalyvausiančius konferencijoje maloniai prašome ne vėliau kaip iki  š. m. spalio 24 d. (įskaitytinai), registruotis internetu>>

Esant klausimams dėl registracijos, prašome kreiptis į Sandrą Valantiejienę, tel. 8 5 2420979, el. p. sandra.valantiejiene@sppc.lt.

Konferencijos programa derinama