Tinklalapio logotipas
Grįžti

Patyčios kitaip: kaip ugdant socialinį-emocinį intelektą kurti darnius, pagarba, pasitikėjimu ir tikėjimu grįstus mokyklos bendruomenės santykius?
event 2016-10-18 domain Lyderių laikas

Patyčios kitaip: kaip ugdant socialinį-emocinį intelektą kurti darnius, pagarba, pasitikėjimu ir tikėjimu grįstus mokyklos bendruomenės santykius?

Kaip padaryti, kad mokyklos bendruomenėje žmonių tarpusavio santykiai būtų šilti ir draugiški? „Mokymosi mokykla“ su Vilma Juškiene kviečia į seminarą: „Patyčios kitaip: kaip ugdant socialinį-emocinį intelektą kurti darnius, pagarba, pasitikėjimu ir tikėjimu grįstus mokyklos bendruomenės santykius?“

„Mokymosi mokykla“ prisideda prie Geros mokyklos koncepcijos įgyvendinimo ir siekia ne tik gerinti ugdymo(si) pasiekimus, bet ir kurti mokyklą, kurioje vyrauja turtingas, įsimenantis, prasmingas, malonus gyvenimas.

Dažnai atrodo, kad apie patyčių prevenciją mokyklose yra kalbama daug ir išsamiai, tačiau besikartojančios liūdnos patyčių pasekmės rodo, kad mokyklų bendruomenes vis dar intensyviai kankina patyčių problema, o jai įveikti būtinas nuoseklus ir kompleksiškas visos mokyklos bendruomenės darbas.

Šis seminaras tai vienos dienos susitikimas, kuriame bus teorijos, pavyzdžių, pratimų ir metodikų, gyvų pokalbių ir seminaro dalyvių pasiūlytų realių probleminių situacijų sprendimų modeliavo.

Seminaras skirtas ne aptarti, ką dar galima padaryti su tais „blogaisiais“, kurie tyčiojasi, jis skirtas tam, kad mokyklos bendruomenė suprastų ir pamiltų kiekvieną savo narį ir išmoktų su kiekvienu būti.

Seminare „Patyčios kitaip“ kalbėsime:

• Kaip ugdyti „blogiukų“ socialinį-emocinį intelektą, kaip didinti jų pasitikėjimą savimi, savivertę bei empatiją aplinkiniams?

• Kaip ugdyti „gerųjų“ ir „aukų“ socialinį-emocinį intelektą, kaip didinti jų savivertę, empatiją ir norą suprasti bei priimti nepatogius, nemielus ar net agresyvius mokyklos bendruomenės narius?

• Kaip patys sau padėti gali tie, kurie nuolat tampa „aukomis“?

• Kokia yra kita, nematoma ir inteligentiška patyčių pusė, kai tyčiojamasi ne žodžiais ar kumščiais, bet paniekos kupinu, kiaurai veriančiu žvilgsniu ar mandagiai, lyg netyčia, ne konkrečiam draugui, o bendrai išsakomais komentarais ar pamąstymais?

• Kuo „agresoriai“ ir „aukos“ panašūs tarpusavyje. Renginyje mokysimės ugdyti socialinį-emocinį intelektą ir didinti pedagogų, mokinių ir mokyklos bendruomenės savivertės ir pozityvumą.

Data ir vieta

2016 m. spalio 24 d., 9 – 17 val., „InTegra House“, Ežero g. 16, Subartėnai, Elektrėnų savivaldybė.

Organizatoriai

Mokymosi mokykla

Registracija ir kaina

Registruotis į seminarą galite čia.

Kaina dalyviams: 30 eurų, jei iš organizacijos dalyvauja 2 ar daugiau žmonių, kaina dalyviui – 25 eurų.

Į kainą įskaičiuoti pietūs ir kavos pertraukos.

Dalyviams bus teikiami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Lektorė

VILMA JUŠKIENĖ - anksčiau siekusi karjeros banke, vėliau tapusi pardavimo ir rinkodaros vadove vienoje seniausių verslo konsultacijų įmonių Lietuvoje, dabar Vilma Juškienė yra sertifikuota socialinio – emocinio intelekto ir asmenybės ugdymo trenerė, pozityviosios tėvystės lektorė, populiariausio tinklaraščio tėvams apie vaikus Lietuvoje autorė (www.jievaikai.lt). Veda seminarus, rašo straipsnius, padeda žmonėms įsisąmoninti, kad kasdienis džiaugsmas, ramybė ir darna nėra sudėtingai pasiekiami dalykai. Dažniausiai pakanka labai paprastų, visiems gerai žinomų, bet nepelnytai pamirštų dalykų.

Išsamesnė informacija

Daugiau infomracijos rasite: https://www.facebook.com/mokymosimokykla/

Kvietimas į renginį prisegtas žemiau.

VŠĮ „Mokymosi mokykla“ inf.

<>Atsisiųsti dokumentą:

 

Parsisiųsti šį dokumentą (Patyčios kitaip.pdf)Patyčios kitaip.pdf