Tinklalapio logotipas
Grįžti

ŠMM kolektyvas įsitraukia į nacionalinę socialinio saugumo kampaniją „Už saugią Lietuvą“
event 2016-10-20 domain Švietimo ir mokslo ministerija

ŠMM kolektyvas įsitraukia į nacionalinę socialinio saugumo kampaniją „Už saugią Lietuvą“
Švietimo ir mokslo ministerijos kolektyvas įsitraukia į nacionalinę socialinio saugumo kampaniją „Už saugią Lietuvą“ atkreipdamas dėmesį į vienus iš socialiai jautriausių švietimo bendruomenės narių – socializacijos centrų auklėtinius. 
 
ŠMM darbuotojai asmeniniu finansiniu įnašu prisideda prie šių vaikų ugdymo ir laisvalaikio sąlygų gerinimo, kad jie greičiau ir sklandžiau sugrįžtų į įprastą gyvenimą.
 
Gruzdžių vaikų socializacijos centre apgyvendinti vaikai mėgsta lankytis baseine, todėl šiems paaugliams dovanojame 1 metų abonementus į plaukimo klubą „Delfinas“. Vaikai į baseiną galės vykti dažniau, reguliariai. Užsiimdami mėgstama veikla, vaikai lengviau patirs sėkmę ir džiaugsis savo pasiekimais. Sportas taps nauju iššūkiu, keliu į tobulėjimą, skatins pasitikėjimas savo jėgomis. Galbūt ateityje šiuos vaikus sutiksime prie Lietuvos ežerų, upių ar jūros, kur jau jie gelbės skęstančiuosius?..
 
Didelis geras darbas – tai daugybės mažų gerų darbų suma.
 
Nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“ telkia visuomenę spręsti skaudžiausias Lietuvos problemas: piliečiai kviečiami padėti sunkumus išgyvenantiems žmonėms, stabdyti smurtą, patyčias, mažinti priklausomybių mastą, vykdyti savižudybių prevenciją, skatinti saugią vaikystę šeimose ir pan.
 
Į kampaniją įsitraukia nevyriausybinės organizacijos, vietos bendruomenės, valstybės institucijos, socialiai atsakingo verslo įmonės, žinomi žmonės ir kt., kurie ieško būdo savaip įsitraukti į akciją ir rodomą pavyzdį gali registruoti tinklalapyje www.uzsaugialietuva.lt.
 
Nacionalinę socialinio saugumo kampaniją „Už saugią Lietuvą“ inicijavo LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
 
Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
El. p. info@smm.lt