Tinklalapio logotipas
Grįžti

Dėl dalyvavimo tarptautiniame projekte „PhenoloGIT: vietovės duomenų analizė ir mobilusis mokymasis mokyklose“
event 2016-10-21 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Dėl dalyvavimo tarptautiniame projekte „PhenoloGIT: vietovės duomenų analizė ir mobilusis mokymasis mokyklose“
Kviečiame MOKYTIS, TOBULĖTI, BENDRAUTI, KURTI ir savo pasiekimais dalintis ne tik su Lietuvos, bet ir kitų šalių mokytojais!
 
Jus kviečia! Švietimo informacinių technologijų centras kartu su trijomis Europos šalimis: Jungtinė Karalystė, Ispanija, Danija.
 
Kur kviečia! Prisijungti ir padėti įgyvendinti tarptautinį Europos Komisijos remiamą trijų metų (2015.09.01–2018.08.31) projektą „PhenoloGIT: vietovės duomenų analizė ir mobilusis mokymasis mokyklose“. Tai projektas orientuotas į fenologiją, t.y. periodiško augalų ir gyvūnų gyvavimo ciklo įvykių stebėjimą ir tyrimus, skirtingose geografinėse vietovėse. Projekto metu numatoma stebėti ir išsiaškinti, kaip gyvajam pasauliui daro įtaką metų laikų kaita ir klimato pokyčiai. Bus kuriama ir testuojama informacinė mobilioji aplikacija fenologijos tematika (angl. app – programinė įranga mobiliesiems įrenginiams ir planšetiniams kompiuteriams), kuri leis mokytojams ir mokiniams dalintis informacija apie sezoninius pokyčius, gamtinę aplinką skirtingose šalyse, aiškintis joje vykstančius procesus, spręsti įvairius uždavinius, rinkti, kaupti, analizuoti ir iš gautų duomenų daryti išvadas.
 
Kas gali dalyvauti! Geografijos kartu su biologijos mokytojai, dirbantys su 7–14 metų mokiniais. 
Projekte dalyvauti bus atrinktos 6 Lietuvos mokyklos.
 
Kaip dalyvauti! Tereikia įvertinti savo galimybes, lūkesčius, užpildyti dalyvio paraišką ir ją atsiųsti  iki šių metų lapkričio 3 d. el. pašto adresu phenologit@gmail.com.
  1. Švietimo informacinių technologijų centro kvietimo raštą (su įstaigos anspaudu), kuriame rasite informaciją apie projekto planuojamus rezultatus, jo naudą mokyklai, mokytojui bei mokiniui, galima atsisiųsti ČIA.
  2. Taisykles dalyvauti projekte galima atsisiųsti ČIA.
  3. Dalyvio paraišką dalyvauti projekte galima atsisiųsti ČIA.
Jei kyla klausimų kviečiame rašyti el. pašto adresu phenologit@gmail.com, skambinti telefonu 8 523 56131 arba skaityti daugiau informacijos projekto skiltyje arba www.phenologit.com.
 
logo