Tinklalapio logotipas
Grįžti

Seminarai „Medijos ir nacionalinis saugumas: iššūkiai ir galimybės“ bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams ir bibliotekininkams
event 2016-11-14 domain Ugdymo plėtotės centras

Seminarai „Medijos ir nacionalinis saugumas: iššūkiai ir galimybės“ bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams ir bibliotekininkams
Ugdymo plėtotės centras, įgyvendindamas projektą „Medijų ir informacinio raštingumo ugdymas“ (II etapas), organizuoja seminarus mokytojams ir bibliotekininkams „Medijos ir nacionalinis saugumas: iššūkiai ir galimybės“.

Seminarų tikslas – ugdyti mokytojų kompetencijas, lavinti mokinių medijų ir informacinį raštingumą nacionalinio saugumo srityje, pagilinti žinias ir supratimą, ugdyti gebėjimą juos taikyti praktinėje veikloje, stiprinti šios srities svarbos ugdymo procese nuostatas.

Siekdami veiksmingumo, kviečiame dalyvauti po 2–3 atstovus iš vienos mokyklos.

Seminarai vyks:

  • lapkričio 16–17 d. Mažeikių švietimo centre (Ventos g. 8, Mažeikiai) Registruotis;

  • lapkričio 17–18 d. Širvintų rajono švietimo centre (Vilniaus g. 81, Širvintos) Registruotis;

  • lapkričio 23–24 d. Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijoje (Mokyklos g. 22, Šalčininkai) Registruotis;

  • lapkričio 24–25 d.. Alytaus kolegijoje(Studentų g. 17, Alytus) Registruotis;

  • lapkričio 30 d. – gruodžio 1 d. Kėdainių švietimo pagalbos tarnyboje (Josvainių g. 40, Kėdainiai) Registruotis;

  • gruodžio 1–2 d. Visagino technologijos ir verslo profesinio rengimo centre, (Festivalio g. 7, Visaginas) Registruotis;

Visų renginių pradžia – 10.00 val. Dalyvių registracija – nuo 9.30 val. Trukmė – 12 akad. val., savarankiškam darbui skiriama 6 akad. val.

Maloniai kviečiame dalyvauti seminaruose ir registruotis Ugdymo plėtotės centro informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai. Seminarų organizavimo ir maitinimo išlaidos bus apmokamos iš projekto lėšų. Kelionės išlaidos nebus kompensuojamos.

Šis projektas įgyvendinamas, remiantis 2014 m. liepos – 2015 m. gruodžio mėnesiais ugdymo plėtotės centro įgyvendinto projekto „Medijų ir informacinio raštingumo ugdymas“ rezultatais. Vykdyto projekto rezultatai ir medžiaga pateikiami „Ugdymo sodo“ MIR skiltyje: duomenys.ugdome.lt/mir.

Projektą inicijavo Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje, remia Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija.