Tinklalapio logotipas
Grįžti

Paskelbta tarptautinės mokslinės-praktinės konferencijos „Mokytojas šiandien ir rytoj: tarp realybės ir lūkesčių“ programa
event 2016-11-17 domain Ugdymo plėtotės centras label_outline Aktualijos

Paskelbta tarptautinės mokslinės-praktinės konferencijos „Mokytojas šiandien ir rytoj: tarp realybės ir lūkesčių“ programa
Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) Ugdymo mokslų fakulteto Edukologijos katedra lapkričio 24–25 d. organizuoja tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Mokytojas šiandien ir rytoj: tarp realybės ir lūkesčių“ („The Teacher of Today and Tomorrow: Between Reality and Expectations“). Konferencija vyks LEU centriniuose rūmuose (Studentų g. 39, Vilnius). Konferencijos kalbos – lietuvių ir anglų. 

Konferencijos tikslas – įvairiapusiškai analizuoti, ar pedagogo veikla atitinka kintančios mokyklos lūkesčius, išryškinti būsimųjų pedagogų ugdymo ir kvalifikacijos tobulinimo prerogatyvas. Konferencijos temos: mokyklos kaita, ko tikimasi iš pedagogo, jo veiklos integralumas, daugiamatiškumas, mokytojų ugdymas ir profesionalizacijos raida.

Konferencijos organizatoriai kviečia registruotis ir į mokymo dirbtuves „A Pluriliteracies Approach to Teaching for Learning (CLIL)“. Registracijos anketą pildykite iki lapkričio 20 d.

Daugiau informacijos (anglų kalba).

Kontaktinis asmuo – Aurelija Džiugaitė (el. p. education.conference@leu.lt, tel. (8 5) 279 0042).