Tinklalapio logotipas
Grįžti

Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų lituanistų konferencija „Lituanistika ir valstybė“
event 2016-11-23 domain Ugdymo plėtotės centras label_outline Aktualijos

Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų lituanistų konferencija „Lituanistika ir valstybė“

2016 m. gruodžio 9–10 d. Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje (Klonio g. 2, Druskininkai) vyks tradicinė Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų lituanistų konferencija „Lituanistika ir valstybė“.

Konferencijos tikslas – aptarti lituanistikos svarbą ir paskirtį valstybėje, dabartinę situaciją, lituanistikos ir politikos sąsajas, susipažinti su lituanistikos mokslo atradimais ir įžvalgomis.

Konferencijos pradžia – 11.00 val. Dalyvių registracija nuo 10.30 val.

Kviečiame dalyvauti ir iš anksto registruotis Ugdymo plėtotės centro informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“. Dalyvių registracija vyks iki gruodžio 7 d.

Konferencijos dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Norinčius vykti į Druskininkus užsakytu autobusu iš Vilniaus prašome pranešti elektroniniu paštu meile.ceponiene@upc.smm.lt. Būtinai nurodykite ir mobiliojo telefono numerį, kad galėtume su jumis susisiekti vėliau. Primename, kad vietų skaičius ribotas. Iš Vilniaus S. Daukanto aikštės autobusas išvyks į Druskininkus gruodžio 9 d. 8.00 val.

Preliminari nakvynės kaina: viešbutyje „Pušynas“ vienvietis kambarys – 34,00 Eur, dvivietis – 38,00 Eur. Išsamesnė informacija tel. (8 5) 277 9881.