Tinklalapio logotipas
Grįžti

Konferencija „Demokratija mokykloje: misija įmanoma“
event 2016-11-24 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Konferencija „Demokratija mokykloje: misija įmanoma“

Gruodžio 2 d. Vilniuje, Mykolo Romerio universitete (Ateities g. 20), vyks konferencija „Demokratija mokykloje: misija įmanoma“. Konferencija skirta už mokinių savivaldas atsakingiems savivaldybių specialistams, jaunimo reikalų koordinatoriams, mokinių savivaldų kuratoriams, mokinių savivaldų, Lietuvos moksleivių sąjungos bei Lietuvos mokinių parlamento atstovams.

Renginio tikslas – aptarti mokinių savivaldų stiprinimo galimybes bei mokinių savivaldų kuratorių funkcijas tiek mokyklos, tiek savivaldybės lygmeniu.

Konferencijoje bus kalbama apie demokratijos mokyklos bendruomenėje apraiškas, pristatoma bendradarbiavimo rekomendacijos tarp savivaldybėse ir mokyklose dirbančių mokinių savivaldų kuratorių, demokratinės mokyklos požymiai, kiti gerieji pavyzdžiai. Darbo grupėse bus diskutuojama apie mokinių savivaldos ir mokinių savivaldos kuratoriaus bendradarbiavimą skirtinguose lygmenyse, taip pat – kaip įtraukti mokinius į valdymo procesus.

Konferenciją organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, bendradarbiaudama su Lietuvos moksleivių sąjunga, Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru.

Registracija į konferenciją ir daugiau informacijos http://www.lmnsc.lt/lt/naujienos/2206