Tinklalapio logotipas
Grįžti

Projektų valdymas: Verslo gerosios patirties taikymas mokykloje
event 2016-11-30 domain Lyderių laikas

Projektų valdymas: Verslo gerosios patirties taikymas mokykloje

Dažnas mokyklos vadovas arba pavaduotojas dalį savo darbo laiko atlieka ir projektų vadovo darbą.

Mokyklos renovacijos priežiūra, šventės, naujo mokytojo paieškos ir integracija kolektyve – visa tai yra projektai, už kuriuos atsakingi mokyklų vadovai, o tokių projektų sąrašas per mokslo metus vis ilgėja, apimtys plečiasi.

Taigi, kaip projektus valdyti profesionaliau, su mažiau streso?

Kaip dirba profesionalus projektų vadovas įmonėje? Kaip suvaldomi milžiniški infrastruktūros projektai, kuriuose šimtai rangovų, ir tūkstančiai užduočių?

Kaip perimti gerąją verslo projektų valdymo praktiką ir tai pritaikyti prie mokyklos gyvenimo specifikos?

Projektas – tai unikali, sudėtinė ir tam tikrą laiką trunkanti užduotis, kuri nėra įprasta profesinės rutinos dalis, bet konkreti tam tikrų veiksmų seka, siekiant konkretaus tikslo. Taigi, projekto komanda dažnai apima žmones, kurie įprastai nedirba kartu. Projektų valdymas yra žinių, įgūdžių, įrankių ir metodų taikymas siekiant tuos konrečius veiksmus suvaldyti taip, kad efektyviai būtų pasiektas konkretus tikslas.

Kviečiame į praktinį seminarą „Projektų valdymas: Verslo gerosios patirties taikymas mokykloje“, kuriame atsakysime į klausimus:

• Kokia projektų valdymo sistema yra populiariausia didžiausiose verslo korporacijose?

• Kokie žingsniai reikalingi sėkmingai įvykdyti projektus?

• Kokie metodai jau taikomi mokyklose?

• Ką galėtumėte įgyvendinti iš verslo praktikos?

Šiame seminare turėsite unikalią galimybę dalyvauti praktinėje veikloje – išbandyti realiai taikyti Agile projektų valdymo sistemą bei pamatyti, kaip ši sistema taikoma kompanijoje CSC Baltics.

Kada ir kur: gruodžio 8 d., 9.30 – 16.30 valandomis, Vilniuje, CSC Baltic patalpose, V. Gerulaičio g. 1.

Skirta: Vilniaus mokyklų direktoriams ir jų pavaduotojams.

Programa.

Kaina: 30 eur, jei iš mokyklos dalyvauja du ar daugiau atstovų, kaina dalyviui - 25 eurai (į kainą įskaičiuoti pietūs ir dvi kavos pertraukos).

Dalyviams bus teikiami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Vietų skaičius ribotas. Jeigu kils klausimų, rašykite el. paštu Urte@mokymosimokykla.lt Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba skambinkite numeriu +370 688 43 338.

Lektoriai:

Rygaudas Guogis – „Mokymosi mokyklos“ įkūrėjas, dalyvaujančiosios lyderystės mokymų vedėjas. Nuo 2014 m. bendradarbiauja su „TLP group“ bei organizacijos įkūrėja Dr. Laura Weisel (JAV), sukūrė „Mokytojų mokyklos“ 2 metų alternatyvią mokytojų parengimo ir mokyklų transformacijos programą. Praktinio darbo su projektų valdymo sistema vadovai – CSC Baltic komanda.