Tinklalapio logotipas
Grįžti

Atnaujintas europinis rinkinys mokykloms, skatinantis inkliuzinį ugdymą
event 2016-12-23 domain Švietimo informacinių technologijų centras label_outline Aktualijos

Atnaujintas europinis rinkinys mokykloms, skatinantis inkliuzinį ugdymą

eun_priemoniu_rinkinys.jpg
Ar jūs dirbate mokykloje ar kitoje įstaigoje, siekiančioje pagerinti lankomumą ar sumažinti nebaigusių mokymo įstaigos asmenų skaičių? Ar jūs esate mokytojas, besidomintis naujais būdais, kurie paremtų jūsų mokinius ir padėtų jiems geriau įsilieti į mokyklos aplinką bei mokymosi programą?

Jei taip, tuomet apsilankykite svetainėje „Mokyklų švietimo vartai“ ir susipažinkite su neseniai atnaujintu priemonių rinkiniu mokykloms.

Europinis priemonių rinkinys mokykloms, kuris pirmą kartą pasirodė 2015 m., yra skirtas apibendrinti, sujungti daugybę sėkmingos patirties ir dokumentų pavyzdžių, sukurtų padėti mokytojams, mokyklų vadovams, tėvams ir kitiems suinteresuotiems žmonėms suteikti efektyvų, aukštos kokybės ugdymą.

Dabar priemonių rinkinys patobulintas taip, kad suteiktų jums dar vertingesnės patirties! Viena iš naujų funkcijų yra įsivertinimo klausimynas (reikia prisijungti), kurį užpildę gausite asmeninį pranešimą, atsižvelgiant į informaciją, aktualią jūsų mokyklai ir kitoms jus dominančioms sritims. Galite užpildyti klausimyną tiek kartų, kiek norite, ir palyginti savo rezultatus laikui bėgant. Jūs taip pat galite pasidalinti savo rezultatais su kolegomis iš savo mokyklos ar organizacijos.

Bet tai dar ne viskas! Jūs taip pat galite prisidėti prie šio įrankio plėtros bei tobulinimo prisijungdami prie svetainės „Mokyklų švietimo vartai“ ir pasiūlydami medžiagą, kuri galėtų būti pridėta prie jau sukauptų informacijos šaltinių.

Į šį priemonių rinkinį buvo įdiegtas naujas turinys, kad būtų galima daug patogiau naršyti tarp daugiau nei 100 šaltinių iš įvairiausių Europos vietų. Šaltinius sieja penkios sritys:

1.     Mokyklos valdymas

2.     Mokytojai

3.     Pagalba besimokantiems

4.     Tėvų dalyvavimas

5.     Suinteresuotųjų šalių dalyvavimas

Jei jus domina minėti dalykai, apsilankykite „Mokyklų švietimo vartų“ svetainėje!

Europos mokyklų tinklo informacija