Tinklalapio logotipas
Grįžti

Naujoves skatinantis švietimas ir švietimas naujovėms. Skaitmeninių technologijų ir įgūdžių galia
event 2016-12-30 domain Lyderių laikas

Naujoves skatinantis švietimas ir švietimas naujovėms. Skaitmeninių technologijų ir įgūdžių galia

EBPO inovacijų strategija ragina visus ūkio ir visuomenės sektorius diegti naujoves siekiant skatinti našumą, augimą ir gerovę.

Diegiant naujoves švietimo sistemoms tenka esminis vaidmuo, nes jos padeda lavinti įgūdžius, kurie skatina naujas idėjas ir technologijas.

Šia tema EBPO parengė ir paskelė ataskaitą „Innovating Education and Educating for Innovation“ („Naujoves skatinantis švietimas ir švietimas naujovėms“).

Visgi nors skaitmeninės technologijos labai pakeitė tai, kaip mes dirbame, bendraujame ir ilsimės, švietimo ir mokymosi pasaulyje vyksta kitoks technologijų pažangos skatinamų naujovių diegimo procesas negu kituose sektoriuose.

Ši ataskaita tarnavo kaip pagrindinis pranešimas 2016 m. rugsėjo 26–27 d. vykusiame antrajame Pasauliniame švietimo sektoriaus aukščiausiojo lygio susitikime.

Joje aptariami turimi duomenys apie naujoves švietime, skaitmeninių technologijų įtaką mokymui ir mokymuisi, taip pat skaitmeninių įgūdžių vaidmuo ir švietimo sektoriaus vaidmuo diegiant naujoves. Ataskaitoje raginama naujovėms švietime pasitelkti išmanesnes politikos priemones ir įtraukti visus suinteresuotuosius subjektus.

Visą EBPO ataskaitą „Innovating Education and Educating for Innovation“ galite skaityti anglų arba prancūzų kalba.