Tinklalapio logotipas
Grįžti

„Mokytojo TV“ pristato tiesioginių vaizdo transliacijų programą
event 2017-01-13 domain Ugdymo plėtotės centras

„Mokytojo TV“ pristato tiesioginių vaizdo transliacijų programą

Kviečiame susipažinti su Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ 2017 metų I pusmečio tiesioginių vaizdo transliacijų internetu programa.

Minint 500-ąsias Reformacijos metines, pristatome Reformacijos metams skirtą transliacijų ciklą. Žinomi šalies mokslininkai ves tiesiogines pamokas apie Reformaciją Europoje ir LDK, Reformacijos įtaką LDK menui ir kultūrai. Istorijos mokytojus ir visus besidominčius Lietuvos istorija kviečiame stebėti laidų ciklą, skirtą „Lietuvos istorijos CV“ idėjai pristatyti ir probleminiams Lietuvos istorijos klausimams aptarti. Bendradarbiaujant su LR krašto ir apsaugos ministerija, bus rengiama ir daugiau laidų, skirtų pilietiškumo ugdymui.

Bus tęsiami laidų ciklai įvairiomis švietimo bendruomenei aktualiomis temomis: medijų ir informacinis raštingumas, globalusis švietimas, mokyklų veiklos tobulinimas, pradinio ugdymo aktualijos, mokyklų bibliotekų veikla, daugiafunkcių centrų aktualijos, informacinių technologijų ugdymo naujovės. Aktualūs psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos klausimai bus aptariami bendradarbiaujant su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentu. Meninio ugdymo mokytojus pakviesime įsigilinti į bendrųjų programų atnaujinimo klausimus. Bendradarbiaujant su Nacionaline mokyklų vertinimo agentūra, bus tęsiamas laidų ciklas, skirtas mokyklų veiklos, vadybos, įsivertinimo, išorės vertinimo, pedagogų kvalifikacijos tobulinimo aktualijoms.

Kviečiame iš anksto užduoti klausimus transliacijų dalyviams, taip pat aktyviai siūlyti transliacijų temas el. p. MokytojoTV@upc.smm.lt. Transliacijų laiką, informaciją apie dalyvius, prisijungimo nuorodas ir transliacijų archyvą rasite „Mokytojo TV“ interneto svetainėje