Tinklalapio logotipas
Grįžti

Naujoje Pilaitės mokykloje tilps iki 1000 gimnazistų
event 2018-07-13 domain 15min.lt

Naujoje Pilaitės mokykloje tilps iki 1000 gimnazistų

Vilniaus savivaldybėje pristatyti planai, kaip turėtų atrodyti naujai planuojama statyti mokykla Pilaitės rajone, Vilniuje. Čia turėtų iškilti apie 14 tūkst. kv. m ploto, 4 aukštų pastatas. Tokius planus ketvirtadienį Vilniaus merui Remigijui Šimašiui pristatė pastatą projektuojančios įmonės architektai iš „Projektai ir Co“.

Teigiama, kad naujoji mokykla talpins iki 1 tūkst. mokinių. Prie pastato projektuojami trys atviri kiemai, o jame – valgykla, sporto salė, skaitykla ir kitos edukacinės erdvės. Greta bus išsaugotas senas riedlenčių parkas.

Projektuoja šiuolaikišką mokyklą

Šiuo metu pastatas dar projektuojamas, o R.Šimašiui pristatyti projektiniai pasiūlymai. Vilniaus mero teigimu, šį etapą ketinama baigti iki rudens ir iškart pradėti viešųjų pirkimų procedūras. „Vilniuje planuojame statyti penkias mokyklas ir Pilaitė yra viena iš šių kertinių vietų, nes čia jaunas gyvenamasis rajonas, daug jaunų šeimų, daug vaikų ir jų tik daugėja, todėl natūralu, kad, norint visiems sutilpti, reikia naujos mokyklos. Planuojame statyti gimnaziją tarp bažnyčios ir kitos esamos mokyklos“, – 15min informavo sostinės vadovas.

Skaitykite daugiau čia.