Tinklalapio logotipas
Grįžti

Naujos Vilniaus Gedimino technikos universiteto „Ateities inžinerijos“ neakivaizdinės neformaliojo vaikų švietimo programos
event 2018-05-30 domain Ugdymo plėtotės centras

Naujos Vilniaus Gedimino technikos universiteto „Ateities inžinerijos“ neakivaizdinės neformaliojo vaikų švietimo programos

Kviečiame visų Lietuvos mokyklų vyresniųjų klasių mokinius ir mokytojus dalyvauti naujose Vilniaus Gedimino technikos universiteto „Ateities inžinerijos“ neakivaizdinėse neformaliojo vaikų švietimo programose, kurios skirtos norintiems praktiškai susipažinti su įvairių sričių (nuo medijų iki bepiločių orlaivių ir automobilių) šiuolaikinėmis inžinerijomis, technologijų ir inovacijų vadybos principais, įgauti praktinių techninės kūrybos įgūdžių ir, galiausiai, praturtinti neformaliojo vaikų švietimo veiklas savo mokyklose.

Dešimties neformaliojo vaikų švietimo programų dalyviams 2018–2019 m. bus organizuojamos trys kontaktinės sesijos, kurių bendra trukmė – 12 dienų po 8 val. Tarp sesijų bus bendraujama nuotoliniu būdu. Užsiėmimų metu sukonstruotus įtaisus ar jų maketus dalyviai galės pasiimti į savo mokyklas ir toliau tęsti pradėtą techninės kūrybos veiklą.

Pirmoji sesija organizuojama Vilniuje 2018 m. birželio 25–29 d. Registracija į programas vyks tol, kol bus suformuotos kiekvienos programos grupės po 20 mokinių, tačiau ne ilgau kaip iki 2018 m. birželio 15 d.

Programų aprašus, dalyvavimo sąlygas ir registracijos formą rasite apsilankę „Ateities inžinerijos“ svetainėje.

Šios pristatomos neakivaizdinės neformaliojo vaikų švietimo programos yra Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vykdomo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ (Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-01-0001) dalis ir yra finansuojama iš 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.2.2-ESFA-V-729 priemonei „Neformaliojo vaikų švietimo įvairovės ir prieinamumo didinimas“ skirtų lėšų.

Iki susitikimo inžinerijos pasaulyje!

Daugiau informacijos:
„Ateities inžinerijos“ koordinatorius Henrikas Mykolaitis, el. p. ateitin@vgtu.lt, tel. 8 618 80 420.

Rita Baškienė,
Informacinių technologijų skyriaus metodininkė