Tinklalapio logotipas
Grįžti

NEC egzaminu nepatenkintiems mokiniams siūlo perklausyti įrašus
event 2018-05-10 domain 15min.lt

NEC egzaminu nepatenkintiems mokiniams siūlo perklausyti įrašus

Nacionalinis egzaminų centras (NEC), sulaukęs mokinių laiškų dėl vienos iš anglų kalbos egzamino klausymo užduočių garso kokybės, trečiadienį pranešė, kad mokiniai tuos pačius įrašus gali perklausyti egzaminą vykdžiusiose mokyklose.

„Informuojame, kad didelė dalis kompaktinių diskų, naudotų užsienio kalbos (anglų) valstybiniame brandos egzamine klausymo daliai vykdyti, liko administracijų įsteigtuose vykdymo centruose. Laikiusieji egzaminus, susitarę su mokyklų, buvusių egzamino vykdymo centrais, vadovais, gali atvykti perklausyti egzamino metu naudotus įrašus ir palyginti juos su NEC svetainėje esančiu įrašu“, – pranešime žiniasklaidai teigia NEC.

Mokyklų, kuriose buvo organizuojamas anglų kalbos egzaminas, sąrašą galima rasti čia.

Šeštadienį vykusio valstybinio anglų kalbos brandos egzamino klausymo, skaitymo ir rašymo dalies užduotis ir įrašus galima rasti čia.

NEC tikina sulaukęs 7 abiturientų skundų dėl anglų kalbos klausymo užduoties ir juos teigia pateikęs tirti savivaldybių administracijoms, kurios ir yra atsakingos už mokyklų-egzaminų centrų aprūpinimą egzaminui vykdyti reikalingomis priemonėmis. Skundai išnagrinėjami per 14 darbo dienų.

Daugiau skaitykite čia.