Tinklalapio logotipas
Grįžti

NEC skelbia biologijos valstybinio brandos egzamino rezultatus
event 2017-07-12 domain Nacionalinis egzaminų centras

NEC skelbia biologijos valstybinio brandos egzamino rezultatus

Liepos 11 d. Nacionalinis egzaminų centras skelbia 2017 m. pagrindinės sesijos biologijos valstybinio brandos egzamino rezultatus.

Biologijos valstybinį brandos egzaminą laikė 6578 kandidatai. Egzamino išlaikymo riba – 16 proc. taškų iš 100. Egzaminą išlaikė 97,83 proc. (pernai – 95,47 proc. kandidatų). 100 balų įvertinimą gavo 0,67 proc. kandidatų (pernai – 0,26 proc. kandidatų).

Prisijungti prie rezultatų skelbimo sistemos galima adresu http://rezultatai.nec.lt per Elektroninės valdžios vartų portalą arba iš duomenų tvarkytojo (mokyklos) gautu kandidato kodu ir vienkartiniu slaptažodžiu, kurį privaloma pasikeisti prisijungus pirmą kartą.

Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos apraše yra apibrėžta apeliacijų dėl valstybinių brandos egzaminų rezultatų teikimo tvarka. Mokiniai apeliacijas gali pateikti savo mokyklos vadovui per tris darbo dienas nuo valstybinio brandos egzamino rezultatų paskelbimo dienos.

Rašydami prašymus dėl apeliacijų nagrinėjimo, mokiniai gali nurodyti ir savo argumentus, kodėl nesutinka su gautu egzamino įvertinimu.