Tinklalapio logotipas
Grįžti

Nemokama lyderystės mokykla Čikagoje
event 2018-01-15 domain Žinauviska.lt

Nemokama lyderystės mokykla Čikagoje

Nori, kad ši vasara būtų nepakartojama? Nepraleisk galimybės keliauti, sutikti įdomių žmonių, bandyti save ir savo įgūdžius – visa tai žada Čikagoje vyksiantis savaitės trukmės renginys „Global Youth Ambassadors Leadership Summit“, skirtas 14–16 m. merginoms, besimokančioms mokykloje Čikagoje arba viename iš 28 miestų-partnerių.

Vilnius gali didžiuotis būdamas partnerių sąraše: tai reiškia, kad bet kurioje Vilniaus mokykloje besimokančios merginos gali pildyti dalyvio anketą ir, sėkmės atveju, vieną vasaros savaitę praleisti Čikagoje.

Pildant paraišką-dalyvio anketą reikia atsakyti į pateiktus klausimus: pasidalinti savo nuomone ir išreikšti poziciją trumpais esė samprotavimais, pateikti savo kontaktinius ir kitus reikalingus duomenis. Vieną paraiškos skyrių turi pildyti tėvai ar globėjai, taip pat reikia prisegti vieno iš mokytojų rekomendaciją, kuri liudytų, kad moksleivė turi reikiamų gebėjimų, gali bendrauti anglų k. ir yra pasiruošusi dalyvauti savaitės trukmės tarptautiniame renginyje.

Anketą reikia pildyti anglų k. iki 2018 m. vasario 4 d. Jaunųjų ambasadorių lyderystės programa Čikagoje vyks 2018 m. liepos 21–28 d. 

Dalyvavimo išlaidos bus visiškai padengtos organizatorių: apgyvendinimas, maitinimas, transportas ir kt. būtinos išlaidos renginio metu Čikagoje; kelionė lėktuvu iš Lietuvos ir atgal bei vizos (jei ji reikalinga) mokesčiai.

Nepamiršk, kad tokios galimybės skirtos ne bet kam kitam, o tau. Tam, kad tavo vasara taptų neįtikėtina ir rudenį pasitiktum sužinojusi daug vertingų dalykų!

Visą aktualią informaciją anglų k. rasi organizatorių tinklalapyje.