Tinklalapio logotipas
Grįžti

Netikėtumų festivalis
event 2018-07-02 domain Žinauviska.lt

Netikėtumų festivalis

Vasarą nebūtina bėgti iš miesto, jeigu… pats miestas pabėga nuo savo rutinos. Esame įpratę, kad kasdien čia vis tas pats: mes keliamės, įsijungiame savo ekranus, skaitome tų pačių žmonių įrašus ir tų pačių portalų naujienas, lankome tas pačias vietas, bendraujame su tais pačiais kolegomis ir užsukame į tas pačias parduotuves grįždami puikiai pažįstamais keliais namo.

O kas būtų, jeigu susprogdintume savo kasdienybės burbulą ir nuveiktume kažką netikėto? „Kaunas 2022“ organizuoja netikėtumų festivalį  „100 pirmų kartų“, kuris sieks nustebinti. Iškylauk Neries krantinėje, atrask netikėtumus mieste, kopk į mieste išdygusį fluxus kalną, džiaukis įspūdžiais ir draugais. Ką galėsi nuveikti netikėtumų festivalio metu, gali rasti čia.

Netikėtumų festivalis vyks Kaune 2018 m. liepos 14 d. Į netikėtumų miestą gali atvykti iš bet kur! Kelionei dovanojama 30% nuolaida (nuolaidos kodas NETIKETUMAI2018). Maršrutai, kuriems galioja nuolaida: kurių pirma arba paskutinė maršruto stotelė yra Kaunas. Pirkti bilietus su nuolaida į festivalį galima pradėti nuo 2018 m. liepos 2 iki 14 d. Kelionės pardavimų kanalas: www.traukiniobilietas.lt.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Kaunas 2022.