Tinklalapio logotipas
Grįžti

Nuolat kritikuojamas VšĮ „Kretingos maistas“: mūsų tiekiamas maistas – kokybiškas
event 2018-04-18 domain Lrytas.lt

Nuolat kritikuojamas VšĮ „Kretingos maistas“: mūsų tiekiamas maistas – kokybiškas

Jungtinė mobili Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM), Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) ekspertų komanda vertino maistą trijose Panevėžio bendrojo lavinimo mokyklose ir Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijoje Pasvalio rajone, Joniškėlyje.

SAM Mitybos ir fizinio aktyvumo skyriaus vedėjas A. Kranauskas naujienų portalui JP teigė, kad Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės gimnazijos valgykloje – baisu.

„Valgyklą įvertinome 4 balais iš dešimties. Viskas blogai – maisto kokybė prasta, pati valgykla dvokia, kone kaip tualete. Vaikai maistą išmeta – nevalgo. Šios gimnazijos valgyklą aptarnauja VšĮ „Kretingos maistas“.

Pavyzdžiui šiandien buvo patiekti bulvių varškės piršteliai, tai didžioji dalis vaikų vos paragavę juos metė lauk. Kiek esame aplankę Lietuvos mokyklų valgyklų, prasčiausias vaizdas – Joniškėlio gimnazijoje“, – baisėjosi maitinimu Joniškėlio gimnazijoje A. Kranauskas.

Įmonė teigia viską daranti teisingai

Po straipsnio publikacijos į portalo lrytas.lt redakciją kreipėsi VšĮ „Kretingos maistas“ Mitybos skyriaus vadovė Aldona Blyžienė. Pasak jos, įmonė laikosi normų ir maistą tiekia kokybišką, o minėtuosius bulvių pirštelius įvardijo kaip tausojantį patiekalą.

Daugiau skaitykite čia.