Tinklalapio logotipas
Grįžti

Organizuojami seminarai krizių valdymo ugdymo įstaigose tema
event 2018-09-18 domain Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Organizuojami seminarai krizių valdymo ugdymo įstaigose tema

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras organizuoja seminarus savivaldybių administracijų švietimo padalinių, mokyklų administracijos, bendrojo ugdymo mokyklų, profesinio mokymo įstaigų administracijos atstovams, mokyklų vaiko gerovės komisijos nariams, švietimo pagalbos specialistams „Krizių valdymas ugdymo įstaigose“.

Seminarų metu bus pristatytos Rekomendacijos dėl krizių valdymo mokyklose, patvirtintos 2018 m. kovo 8 d. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro įsakymu Nr. V-229, aptariamas praktinis jų taikymas. Seminarų tikslas – suteikti seminarų dalyviams žinių ir įgūdžių, kurie padės mokyklos krizių komandai pritaikyti bendruosius krizių valdymo principus konkretaus įvykio metu savo įstaigoje. Bus aptarta, kaip atpažinti krizinį įvykį ir įvertinti jo galimas pasekmes, kaip krizės metu informuoti ir kalbėtis su mokyklos personalu, mokiniais, jų tėvais, žiniasklaida, kuo ypatingos savižudybės krizės, kaip atpažinti labiausiai krizės paliestus bendruomenės narius ir kokie yra pagrindiniai krizinės pagalbos principai.

Dalyvavimas seminare – nemokamas. Dalyviams bus išduodamos Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro pažymos, liudijančios dalyvavimą seminare. Seminaro trukmė – 8 akademinės valandos.

Dalyviams numatyta kava/arbata kavos pertraukų metu.

Dalyvių skaičius – ribotas. Būtina išankstinė registracija. Pirmenybė teikiama anksčiau užsiregistravusiems. Surinkus dalyvių grupę, registracija nutraukiama. Apie registracijos į seminarą patvirtinimą/nepatvirtinimą el. paštu bus informuotas kiekvienas besiregistruojantis į seminarą.

Iš vienos mokyklos gali registruotis 2 atstovai.

Seminaras vyks:
2018 m. rugsėjo 21 d. Jonavoje, adresu: Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, J.Basanavičiaus g. 7, Jonava.

Seminaro pradžia 9:00 val., (dalyvių registracija nuo 8:45 val.), pabaiga 16:15 val.; trukmė – 8 akad. val.

Išankstinė registracija