Tinklalapio logotipas
Grįžti

Padėkime emocinės paramos tarnybai „Jaunimo linija“ paskleisti naujausią knygą „Draugo laiškai“ bibliotekose
event 2018-09-27 domain Lietuvos bibliotekininkų draugija

Padėkime emocinės paramos tarnybai „Jaunimo linija“ paskleisti naujausią knygą „Draugo laiškai“ bibliotekose

Bibliotekininkai – socialiai atsakinga bendruomenė, jai suprantamos mūsų visuomenės bėdos ir ydos. Mes stengiamės visokeriopai prisidėti prie įvairias pagalbas teikiančių pilietinių iniciatyvų. Padėkime emocinės paramos tarnybai „Jaunimo linija“ paskleisti naujausią knygą „Draugo laiškai“ bibliotekose.

Šioje knygoje aptariamos įvairios temos: draugystė, meilė, santykiai šeimoje, netektys, krizė, taip pat kitos gyvenimiškos problemos ir natūralūs, žmogiški jausmai, kuriuos ne visada lengva ištverti vienam, nesulaukiant artimųjų ar specialistų, pagalbos. Tikimės, kad rūpestingai parengti savanorių atsakymai padės vaikams, jaunimui bei suaugusiesiems, kuriuos kamuoja panašios problemos.

Kaip teigia dr. Lina Gervinskaitė-Paulaitienė – „Jaunam žmogui kartais gali būti sunku išdrįsti pradėti kalbėti apie savo sunkumus, užduoti rūpimus, bet gal ne itin lengvus klausimus tėvams, draugams ar kitiems juos supantiems žmonėms. Ypač nelengva, kai reikiamu metu nėra su kuo pasitarti, nors ir norėtųsi. Čia į pagalbą ateina „Draugo laiškai” – knyga, kurioje surinkti pačių jaunų žmonių užduodami jiems rūpimi klausimai ir kvalifikuotų „Jaunimo linijos” savanorių parengti atidūs atsakymai. Knyga, tikiu, ne vienam padės rasti atsakymus į neraminančius klausimus, ar suteiks drąsos pasikalbėti su artimais žmonėmis ir paskatins kreiptis pagalbos ar nukreips, kur toliau ieškoti patikimos informacijos. Didžiulė knygos vertė ta, kad jaunų žmonių laiškuose atskleidžiami skaudūs išgyvenimai primena, kad su sunkumais susiduriantis žmogus nėra vienas – yra ir kitų žmonių, susiduriančių su panašiais iššūkiais, keliančių tuos pačius klausimus. Jau vien to žinojimas gali suteikti šiek tiek paguodos ir paramos. Neabejoju, kad „Draugo laiškuose” surinkti klausimai ir atsakymai bus ypatingai vertingi ne tik patiems jaunuoliams, bet ir juos auginantiems tėvams, kitiems suaugusiems ir specialistams dirbantiems su jaunimu. Tai puiki galimybė geriau suprasti, kuo gyvena, ką jaučia, galvoja, ką patiria skirtingi jauni žmonės šiandieninėje Lietuvoje.”

Padėkime vaikams ir jaunuoliams pasirinkti saugų emocinį kelią!

Dėl knygos susisiekite tel.: 8~5 2398585, arba el.paštu: lbd.sekretore@gmail.com. Į bibliotekas kreipsis ir „Jaunimo linijos“ atstovai.

LBD jau padėjo Lietuvos autizmo asociacijai „Lietaus vaikai“ po bibliotekas paskleisti knygas „Mano brolio vardas Tomas“.