Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pamoka, kuri pranoko visus lūkesčius: net mokytojai suprato, kad istorijos galima mokyti kitaip
event 2018-03-21 domain Delfi.lt

Pamoka, kuri pranoko visus lūkesčius: net mokytojai suprato, kad istorijos galima mokyti kitaip

Prieš savaitę net 12 tūkst. 9 – 12 klasių mokinių ir mokytojų iš visos Lietuvos į Žalgirio areną atvyko pamatyti, kaip atrodo geriausia pamokų diena. Čia dalyvavę geriausi savo srities specialistai jiems vedė istorijos, ekonomikos, muzikos, inovacijų ir kitas pamokas, o pertraukų metu mokinius džiugino energingieji Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Tačiau kaip Žalgirio areną „nusiaubę“ mokytojai ir mokiniai gyvena šiandien? Kokius įspūdžius jie parsivežė į savo mokyklas?

Mokinius sužavėjo A. Bumblauskas

„Geriausioje ever pamokų dienoje“, kurią inicijavo „Maxima“, Lietuvoje ir pasaulyje savo sričių lyderiais laikomi žmonės susivienijo tam, kad šalies moksleiviams parodytų, kaip atrodo pati geriausia pamokų diena.

Netradicines pamokas vedė finansininkė Ingrida Šimonytė, ekonomistė Marija Vyšniauskaitė, filosofas ir rašytojas Kristupas Sabolius, atlikėjas Marijonas Mikutavičius, grupės „Bix“ lyderis Saulius Urbonavičius-Samas, dirigentas Vytautas Lukočius, „Maxima“ grupės vadovas Dalius Misiūnas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas, NT plėtros ir statybos įmonių grupės „Eika“ generalinis direktorius Robertas Dargis, lazerių genijus Augustinas Vizbaras.

Daugiau skaitykite čia.