Tinklalapio logotipas
Grįžti

Paramos projektas „Nupiešk man avį“
event 2018-06-01 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Paramos projektas „Nupiešk man avį“

Vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ trečius metus inicijuoja paramos projektą „Nupiešk man avį“. Šiemet kartu su Vilniaus miesto psichologine ir pedagogine tarnyba, kuri rūpinasi pagrindinio projekto tikslo įgyvendinimu, projekto veiklos buvo siejamos su neįgaliaisiais mūsų bendruomenės nariais.

„Mokykimės būti drauge“ - taip skamba šių metų projekto šūkis. Projekto metu renkamos lėšos bus skirtos edukaciniams užsiėmimams skirtingoms klasėms, kurie bus vedami 2018 m. rudenį. Užsiėmimais bus siekiama mokyti vaikus ir paauglius, kaip bendrauti su neįgaliaisiais, ugdomas suvokimas, kad šie žmonės yra tokie pat ypatingi kaip ir mes! Šiuos užsiėmimus ves specialiai parengta psichologų komanda.

Birželio 1 d. Vilniaus miesto gyventojus ir svečius kviečiame į „Sulėktuves“ Katedros aikštėje, kur kartu su Baltuoju Kiru ir septyniomis miesto mokyklomis minėsime Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Masinį šokį mokysimės padedant choreografui Pauliui Šinkūnui, kuris specialiai šiai progai sukūrė choreografiją. Birželio 2 d. Vasaros terasoje ir S. Moniuškos skvere įvyks baigiamasis projekto renginys „Šeimų šventė“. Svečių laukia kūrybinės dirbtuvės, kuriose į įvairius užsiėmimus kvies „Lietuvos skautija“, AmatAUK“, „Kinder“, „Vienaragis.lt“, „Ne imti, bet duoti“, „Tapk čempionu.lt“, „Mimiko“, Vaikų ir jaunimo klubo „Šatrija“ vaikų koncertas bei jaunų muzikos grupių „Pigeon is My Friend“ ir „Celsijus“ pasirodymai.

Lauksime kiekvieno norinčio prisidėti prie tikslo įgyvendinimo ir smagiai praleisti laiką kartu!

PROGRAMA

Birželio 1 d. 12.00 val. „Sulėktuvės“ arba Masinis šokis su Pauliumi Šinkūnu Katedros aikštėje,

Birželio 2 d. 12.00 – 19.00 val. „Šeimų šventė“ Vasaros terasoje ir S. Moniuškos skvere.

Apie vaikų ir jaunimo klubą „Šatrija“

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ – atvira neformalaus ugdymo erdvė skirta vaikams ir jaunimui. Draugiškas ir profesionalus vadovų kolektyvas kiekvienam padeda lavinti meninius gebėjimus, įgyvendinti įvairius sumanymus ir kurti naujus projektus. Klubo nariai aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose ir programose. Kasmet su mūsų veikla galima susipažinti miesto ir šalies renginiuose: konkursuose, festivaliuose, koncertuose. Vasarą vaikai gali ilsėtis ir pramogauti įvairiuose rengiamose stovyklose, o projektuose dalyvaujantys jaunuoliai turi galimybę stovyklauti užsienyje.

Daugiau informacijos: www.satrijosklubas.lt