Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pasakė, kaip ruoš mokytojus Kaune: tikisi 500 studentų per metus
event 2018-03-28 domain Lrytas.lt

Pasakė, kaip ruoš mokytojus Kaune: tikisi 500 studentų per metus
Po to, kai Seimas nutarė prie Kaune esančio Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) prijungti Lietuvos edukologijos (LEU) ir Aleksandro Stulginsikio (ASU) universitetus, kilo nemažai klausimų dėl to, kaip Lietuvoje bus ruošiami pedagogai.

Skaitykite daugiau: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/2018/03/28/news/pasake-kaip-ruos-mokytojus-kaune-tikisi-500-studentu-per-metus-5478812/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

Po to, kai Seimas nutarė prie Kaune esančio Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) prijungti Lietuvos edukologijos (LEU) ir Aleksandro Stulginskio (ASU) universitetus, kilo nemažai klausimų dėl to, kaip Lietuvoje bus ruošiami pedagogai.

Trečiadienį vykusiame Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdyje aptartas universitetų pasirengimas pedagogų rengimo pertvarkai. „Lietuvoje vyksta sudėtingas procesas – trijų mokytojų rengimo centrų kūrimo pradžia. Mes turime sutelkti didžiulį dėmesį mokytojų rengimo problemai“, – sakė komiteto pirmininkas Eugenijus Jovaiša.

Skatins tarpdisciplininį išsilavinimą

Apie tai, kaip VDU pasiruošęs rengti pedagogus posėdyje kalbėjo šios aukštosios mokyklos rektorius Juozas Augutis. Jis teigė, kad VDU į mokytojų rengimą žiūri labai atsakingai ir ne vienerius metus ruošėsi mokytojų rengimui Kaune.

„Tą darys visas Kauno regionas. Keliame uždavinius mokytojų programoms, kaip naujos kartos, ypatingai panaudojant VDU studijų būdą – labai platų, tarpdisciplininį išsilavinimą, kuris, mūsų supratimu, mokytojams yra būtinas“, – sakė rektorius.

Daugiau skaitykite čia.