Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pasaulinis kongresas švietimo klausimais 2018
event 2017-11-15 domain Lyderių laikas

Pasaulinis kongresas švietimo klausimais 2018

Pasaulinis kongresas švietimo klausimais (angl. World Congress on Education, WCE-2018) – tarptautinė konferencija, kurios pranešimų pagrindu parengti straipsniai publikuojami referuojamuose leidiniuose, skirtuose švietimo teorijos ir praktikos pažangai. WCE-2018 kongreso siekis – skatinti ugdyti bendradarbiavimu grįstą akademinių darbuotojų ir švietimo specialistų meistriškumą.

Pasaulinio kongreso švietimo klausimais tikslas – suteikti įvairių švietimo sričių, kuriose plėtojamas tarpdisciplininis ugdymas, specialistams galimybę papildyti turimas žinias, didinti mokslinių tyrimų reikšmę ir dalyvauti plėtojant ir tobulinant ugdymo mokslą.

WCE-2018 organizatoriai kviečia teikti mokslinius pranešimus, kuriuose švietimo bendruomenei būtų pristatyta koncepcinė analizė, projektinių idėjų įgyvendinimas ir darbo efektyvumo vertinimas.

Į Pasaulinį kongresą švietimo klausimais renkasi visų švietimo sričių ekspertai, universitetų, koledžų, mokyklų, profesinio mokymo ir rengimo specialistai, nevyriausybinių organizacijų atstovai, privataus sektoriaus švietimo paslaugų teikėjai susipažinti su dabartinėmis tendencijomis švietime ir jungtis į tinklus su pasaulio šalių kolegomis.

WCE-2018 kongreso tema – globalūs švietimo ir mokslinių tyrimų klausimai. Organizatoriai kviečia teikti šia tema pranešimus, išplėstines santraukas, dalyvauti specialistų grupių diskusijose, pristatyti informaciniu plakatus, pranešėjų ir darbo grupių dalyvių pasiūlymus, virtualias prezentacijas.

WCE-2018 kongreso temos labai įvairios. Su jomis galima susipažinti čia.

Visi gauti ir patvirtinti pranešimai, santraukos, išplėstinės santraukos ir straipsniai bus publikuojami konferencijos medžiagos dokumentuose ir modifikuotoje versijoje – specialistų referuojamuose žurnaluose ir leidinių skyriuose. Žurnalai išvardyti kongreso tinklalapio skyrelyje „Journal Publications“ (puslapio apačioje).

Jau galima teikti pranešimus, jų santraukas. 
Taikomi reikalavimai ir svarbiausios pateikimo datos pateiktos čia.

Data ir vieta
2018 m. liepos 15–18 d., Dublinas, Airija.

Programa
Preliminari programa bus pakelbta 2017 m. gruodžio 1 d. Ji bus paskelbta čia.

Registracija ir kainos 
Registruotis į kongresą ir sužinoti kainas galite čia
Dalyvio mokesčio kainoms nuolaidos taikomos registruojantis iki 2018 m. kovo 20 d.

Išsamesnė informacija 
Daugiau informacijos rasite čia.