Tinklalapio logotipas
Grįžti

Patyriminiai mokymai „Super klasės auklėtojas“
event 2018-05-09 domain Lietuvos Respublikos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų sąjunga

Patyriminiai mokymai „Super klasės auklėtojas“

Kiekvienas klasės auklėtojas nori kuo geriau pasirūpinti savo klase. Bet tai neįmanoma, jei pirmiausia jis nepasirūpina savimi. Kiek kartų esate pajutę, kad jūsų žmogiškieji resursai jau išsemti, bet vis tiek einate, darote ir sprendžiate auklėtinių problemas? Pavasaris yra puikus metas akimirkai stabtelėti. Kviečiame visus esamus ir būsimus klasių auklėtojus į dviejų dienų patyriminius mokymus „Super klasės auklėtojas“. Mokymai orientuoti į auklėtoją-asmenį, į jo poreikius ir psichologinę gerovę. Kaip tai susikurti?

Registracija jau prasidėjo. Daugiau informacijos apie mokymus „Super klasės auklėtojas“ rasite čia: https://bit.ly/2utd0qC  

Apie visa tai kalbės patyrę lektoriai.

•    Jurga Vidugirienė. Vardijant jos veiklas, nusidriektų ilgas prasmingų darbų sąrašas, bet jei reikėtų įvardyti keliais sakiniais – tai būtų: Lituanistinės mokyklėlės „Keturi vėjai“ Dubline direktorė ir patyriminių jaunimo stovyklų Whatansu mama. Be to, Jurgą būtų galima vadinti darbo su itin aukšto intelekto vaikais eksperte.
•    Mindaugas Vidugiris. Profesionalus lektorius, šia veikla užsiimantis jau daugelį metų. Nenuostabu, kad bėgant laikui ekspertinės sritys plėtėsi ir dabar Mindaugas veda patyriminius ir procesinius mokymus apie darnią asmenybę, organizacijų vidinę kultūrą, savanorystę ir esminius gyvenimo dėsnius. Jis, kaip ir Jurga, yra Whatansu stovyklų vadovas ir labai aktyvus švietimo sistemos dalyvis. Mindaugas yra skaitęs paskaitas ir vedęs užsiėmimus daugiau nei 200-uose Lietuvos ir užsienio mokymo įstaigų.
•    Lukas Benevičius. Jums jau puikiai pažįstamas lektorius, apie kurį sulaukėme tik puikių atsiliepimų po švietimo konferencijos „Kitokia iniciatyva“ ir Lietuvos švietimo vadovų forumo. Tai lektorius praktikas, savo mokymuose besidalinantis geriausia užsienyje įgyta patirtimi: nesmurtinės komunikacijos ir patirtinio ugdymo  metodikomis.

Kadangi vasara nenumaldomai artėja, jau dabar vertėtų žvilgtelt į kalendorių ir rezervuoti datą: gegužės 25-26 d..

Dviejų dienų mokymuose išgirsite ir patirsite:
•    Kaip neperdegti įgyvendinant klasės auklėtojo / vadovo planus;
•    Kaip produktyviai išnaudoti klasės valandėles;
•    Kokie įrankiai padeda kurti pozityvų emocinį lauką klasėje;
•    Kaip sutelkti auklėtinius į komandą;
•    Kur yra formalaus ir neformalaus bendravimo su auklėtiniais riba;
•    Kaip suteikti ir priimti konstruktyvų grįžtamąjį ryšį.

SVARBU. Šių mokymų turinį prižiūri Utenos švietimo centras.

Registracija jau prasidėjo. Daugiau informacijos apie mokymus „Super klasės auklėtojas“ rasite čia: https://bit.ly/2utd0qC