Tinklalapio logotipas
Grįžti

Penkios mamos – penkios nuomonės: kuri mokykla tikrai geriausia
event 2018-09-03 domain Delfi.lt

Penkios mamos – penkios nuomonės: kuri mokykla tikrai geriausia
Praėjusi vasara buvo karšta ne tik dėl orų, bet ir dėl įvairių diskusijų apie švietimą. Kol mokytojai piktinasi nauja etatinio apmokėjimo tvarka, o Švietimo ir mokslo ministerija žada „nukarūnuoti“ brandos egzaminus, tėvai ruošiasi naujiems mokslo metams ir su optimizmu, ir su šiokiu tokiu nerimu.

Šiaulių rajone gyvenanti Jolita pasakojo, kad prieš naujus mokslo metus jaudulio šiek tiek yra, tačiau ji laikosi pozicijos, kad viskas priklauso nuo paties vaiko. Jos dukra anksčiau mokyklą lankė Šiaulių rajone, o dabar eis į mokyklą Šiauliuose.
 
„Kaip vaikai mokosi, taip ir įstoja. Mokytojai visi moko vienodai, ne tai, kad gerai vieną vaiką. Vieni gabūs, kiti ne. Aišku, dar ir tėvai turėtų padėti vaikams“, – sakė ji.
 
Moteris sako abejojanti, kad regionuose esančių mokyklų lygis yra ženkliai žemesnis už, tarkime, sostinės mokyklas. Tai, anot jos, matyti stojimo rezultatuose – į aukštąsias mokyklas sėkmingai įstoja ir vaikai iš mažesnių miestų ar miestelių.
 
„Nežinau, kokiuose regionuose randa problemų. Aišku, norint rasti problemų, būtinai jų rasi. Mes mokymo kokybe esame patenkinti“, – DELFI sakė devintokės mama.
 
Daugiau skaitykite čia.