Tinklalapio logotipas
Grįžti

Penkių vunderkindų mama pasidalijo patirtimi, kaip užauginti genijų
event 2018-05-02 domain Delfi.lt

Penkių vunderkindų mama pasidalijo patirtimi, kaip užauginti genijų

Foreli Blinstrubaitė-Kramarik – ypatinga moteris. Lietuvių kilmės autorė, lektorė, ugdymo specialistė bei kompozitorė jaunystėje išvyko į JAV, ten sukūrė šeimą ir kartu su vyru susilaukė penkių vaikų. Visi penki Foreli vaikai pasižymi ypač puikiai išreikštais talentais įvairiose meno, mokslo ir kultūros srityse.

Čikagoje gyvenanti Foreli Kramarik – penktoji konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ pranešėja, rašoma pranešime spaudai. Šios išskirtinės moters įžvalgos apie darnų ir sėkmingą ugdymą Miglės Kačinskaitės parengtame interviu.

– Foreli, esate penkių ypač talentingų vaikų mama! Papasakokite, kokiais pagrindiniais principais rėmėtės augindama ir auklėdama savo vaikus.

– Manau, jog pagrindinis principas, kuriuo rėmiausi – tai neskubėti. Taip pat, labai svarbu yra išklausyti vaikus, duoti jiems laisvės, pasitikėti vaikais, kad jie, tuo pačiu, galėtų pasitikėti Jumis, kaip mama, ir sudaryti sąlygas vaikui pasireikšti, atsiskleisti. Naudinga sukurti vaikams kuo daugiau įdomesnių sąlygų, kurios nebūtinai turi būti lengvos – priešingai, kai kuriose sudėtingesnėse sąlygose progų pasireikšti randa tokios vaiko savybės kaip drąsa, imlumas, protas.

Daugiau skaitykite čia.